EBH 2015 – výsledková listina

Por.Názov súťažného tímulokátorspoj.bodovkm
1.ST-1 Milan Senica (V. Javorina)JN88UU17926.08520 375
2.CL-93 Exp. Marco Polo (V. Kriván)JN99ME15221.05717 563
3.SK-525 Exp. MAFIA (V. Lúka)JN99JC13816.80813 420
4.ST-2 Exp. Komando (Inovec)JN98AS12714.43612 487
5.ST-9 Exp. Dolina (nr. Homôlka)JN98HX989.8588 115
6.SK-762 Exp. Bororo (Chmeľová)JN99BB909.3767 321
7.ST-16 Exp. Jeleň (Krížna)JN98MV738.4776 537
8.SK-777 Exp. Trnaváci (Vápenková skala)JN88QN538.1625 180
9.SK-745 Miro Hlohovec (Žalostiná)JN88RT607.2165 496
10.ST-26 Exp. Gama (Siahy)JN98HP454.6223 585
11.SK-001 Exp. Horec (Smrekovica)JN98OX454.5303 608
12.ST-17 Exp. Saigon (Kráľov vrch)JN88MD264.2223 065
13.SK-743 Exp. Snehuliaci (Kojšovská hoľa)KN08LS193.4642 428
14.SK-393 Exp. Plešivá (Plešivá)JN88TN373.2222 619
15.SK-200 Exp. Heloukošice (Uhornianske sedlo)KN08IQ242.8882 309
16.ST-22 Exp. Dunaj (Chalupári - Cetuna)JN88UT262.7332 309
17.ST-20 Exp. Ján Golian (Hrad Zniev)JN98JX312.6152 119
18.ST-24 Exp. Salamadra (Sitno)JN98KJ252.5412 126
19.ST-13 Pavol Turičky (Detvianska Huta)JN98TN312.4572 154
20.ST-12 Exp. Apollo (Jasenina)JN98UN272.2492 027
21.ST-25 Rado Krtovce - (Marhát)JN88XO181.6231 283
22.ST-18 Exp. Nováčany (Nováčany)KN08MQ61.5761 335
23.ST-23 Exp. Rysy (Vrbové)JN88UP141.126918
24.ST-21 Michal Dolný Kubín (nr. Kubínska hoľa)JN99PG11634528
25.SK-776 Exp. Poproč (Poproč - Lučky)KN08LR4131126
26.SK-673 Exp. Nádej (Plejsy)KN08KV24946
por.Volaèkalokátorbody
1Jozef Horná KráľováJN88WF1 232
2Tibor PalárikovoJN98AB1 161
3Jano Nové ZámkyJN97BX895
4Flipper NitraJN98AH869
5Krokodíl Veľké LovceJN98EB505
6R-9 Bánovce Nad BebravouJN98CR435
7Peter UrminceJN98BM362
8Vigo Lehota Pod VtáčnikomJN98HQ352
9Andy Nové Mesto Nad VáhomJN88VS346
10Denisa RapovceJN98UG332
11Smrečok Západné Tatry SmrečanyJN99TC307
12Esmeralda ZvolenJN98NN298
13Milan MýtnaJN98SL261
14Marek LozornoJN88MH259
15David Dvory Nad ŽitavouJN97DX196
16Tarzan TopoľčanyJN98CN180
17Milan DvorníkyJN88VI144
18Pupáčik Nová DubnicaJN98BW138
19Atlas PrievidzaJN98HS131
20Zebra SenicaJN88QQ124
21Vili SverepecJN99EB119
22Papa Viktor TrnavaJN88TI112
23Mama Valibuk SkalitéJN99KM110
24Jozef BernolákovoJN88PE104
25Filip BratislavaJN88NC100
26Peter SmolníkKN08IP99
27Meter SmolníkKN08IR79
28Pinïo PrievidzaJN98HS78
29Démon Dubnica Nad VáhomJN98CW75
30Martin Trenčianske TepliceJN98CV74
31Marek Dolný KubínJN99PF63
32Fero-1 ŽilinaJN99JE53
33Elektrón KvašovJN99CB49
34Miška KošiceKN08PR43
35Tibor KošiceKN08OQ37
36Milan SekaninyJN98HQ35
37Ferdo TopoľčanyJN98CN32
38Julka SenicaJN88QQ31
39Lenka SenicaJN88QQ31
40Lukáš SenicaJN88QQ31
41Dravec ŹilinaJN99JF30
42Alivio KošiceKN08PS24
43Jozef RužomberokJN99PB23
44Ivan Moravany Nad VáhomJN88WO22
45Chrobák ČastkovceJN88VQ21
46Tonka Sever MartinJN99LB20
47Drevo Dunajská LužnáJN88PC19
48Imi KošiceKN08OQ19
49Janko Kukuèinka Košice KvpKN08OR19
50Delta Stará TuráJN88US9
51Billy Bratislava PetržalkaJN88NC8
52Tibor Nižná MyšľaKN08QP6

contest manager: Števo Zvolen (SK-525)

2,106 total views, 2 views today

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *