Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Stretnutie Rakovice 2022

11. júna 2022 @ 07:30 || 13:00

Oblastný CB rádioklub Stredné Považie a Rádioklub OM3KUK  pre Vás opäť organizujú celoslovenské stretnutie rádioamatérov v Rakoviciach 11. júna 2022 od 7.30 do 13.00 . Záleží nám na tom, aby ste sa mohli stretnúť s priateľmi a kolegami, porozprávať sa , nadviazať nové priateľstvá a v neposlednom rade aj doplniť zásoby rádioamatérskeho materiálu, prípadne predať to, čoho máte nazvyš.

Zároveň si chceme pri tejto príležitosti uctiť pamiatku našich priateľov a známych, ktorý už do rúk nikdy nevezmú mikrofón a s ktorými si už nikdy nebudeme môcť podať ruky. Na tento účel bude určená plocha, na ktorú budete môcť umiestniť vytlačenú fotografiu aj s výstižným doplňujúcim textom.

Tak ako vždy, aj teraz vám bude k dispozícii veľká sála, v ktorej sa môžete občerstviť a v kľude posedieť s priateľmi v družnej debate. Rakovické stretnutie je pokračovaním rádioamatérskych stretnutí v Borovciach a koná sa v priestoroch Spojenej školy v prekrásnom prostredí na nádvorí. Jeho súčasťou je stromová aleja s lavičkami a rozľahlá asfaltová plocha, na ktorej sa už tradične koná veľká burza. Prístup do areálu školy je priamo z hlavnej cesty a k dispozícii je takmer 100 parkovacích miest. Predajcovia na burze majú prístup s vozidlom do priestoru predaja a je im umožnené predávať priamo z auta, pričom sa treba riadiť pokynmi usporiadateľa.

Stretnutí sa zúčastňuje veľa rádioamatérov, výnimkou však bol rok 2020 a 2021 z dôvodu pandémie a zišlo sa nás len asi  po 150, ale aj napriek tomu bola uvoľnená srdečná atmosféra a kto prišiel neoľutoval.  Veríme, že rok 2022 bude lepší a vrátime sa späť k pôvodnej návštevnosti a my urobíme  všetko pre to, aby ste sa cítili bezpečne a uvoľnene. Podrobnosti a pozvánku nájdete na našej stránke www.ocbr.sk

Srdečne Vás pozývame,  tešíme sa na  každého

Za OM3KUK a OCBR  Ivan Leitman a Vlado Voroš

Podrobnosti

Dátum:
11. júna 2022
Čas:
07:30 || 13:00
Webstránka:
www.ocbr.sk

Organizátor

Oblastný CB rádioklub Stredné Považie
Email:
ocbr@ocbr.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Rakovice
Spojená škola, Rakovice 25
Rakovice, Slovenská republika
+ Google Map

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*