CB REPORT

Pre členov SCBR pripravujeme Vianočné číslo CB REPORTu…

Pri tejto príležitosti Vás opäť vyzývame prispievajte do nášho klubového časopisu. Dajte vedieť o sebe a svojich aktivitách aj ostatným členom SCBR.

Od roku 2017 je CB REPORT zasielaný dvoma spôsobmi. Klasickou papierovou formou na adresu člena a v digitálnej forme tým, ktorí o to požiadali. Vzhľadom na fakt, že sa nám značne rozšírila členská základňa a tiež so zreteľom, že na prípravu papierovej formy CB REPORTu sú spojené isté náklady (papier, tlač, obálky a poštovné) Vás opäť vyzývame, aby ste prehodnotili, či nebudete CB REPORT odoberať v digitálnej forme. Doba pokročila a takmer všetci si už vieme časopis prečítať v počítači alebo aj v mobile. Samozrejme, k dispozícii naďalej zostáva aj možnosť odoberania klasického papierového časopisu.

CB REPORT 1/2014

Náklady ušetrené zasielaním digitálneho časopisu by sme určite vedeli použiť na niečo dôležitejšie ako je napríklad poštovné. Nehovoriac o úspore času pre tých, ktorí časopis pre vás bez nároku na honorár pripravovali a budú pripravovať. Ako som písal, doba pokročila a poďme teda aj my s dobou :-)

Stačí vyplniť tento formulár a už najbližšie Vianočné číslo CB REPORTu dostanete na adresu, ktorú uvediete.


Zaškrtnutím tohto políčka dávam súhlas so zrušením zasielania tlačenej verzie CB REPORTu
na moju poštovú adresu a zároveň žiadam o zasielanie elektronickej verziu na moju e-mailovú
adresu.

73

Števo Zvolen SK-525  – Viceprezident SCBR

 

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, CB REPORT, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na CB REPORT

  1. števo zv povedal:

    Ďakujem prvým ôsmym, čo si digi odber odklikli !!!

Nie je možné pridávať komentáre.