Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Stretnutie Rakovice

15 júna @ 08:00 || 13:00

Pozývame všetkých priaznivcov rádioamatérskeho vysielania na celoslovenské stretnutie do Rakovíc, ktoré sa už tradične bude konať v priestoroch Spojenej školy Rakovice na nádvorí a v hlavnej sále. V objekte je parkovisko na cca 100 vozidiel, parkovanie zdarma. Dbajte prosím na pokyny usporiadateľa, tak aby pri parkovaní a odchode nevznikali konfliktné situácie. Nájdete nás na ch. 7 PMR.

Počas stretnutia bude prebiehať burza vo vyhradenom priestore na nádvorí, kto má záujem o predaj svojich zásob, pri vstupe do objektu obdrží všetky relevantné informácie. Prosíme predajcov o stritkné dodržanie pokynov, ktoré dostanú od organizátora burzového priestoru. Do priestoru burzy je možné vojsť s automa a predávať priamo z neho. Upozornenie: nie je dovolené predávať veci, ktoré sú zakázané zákonom, alebo vyžadujú zvláštne povolenie, prípadne sú nebezpečné pre okolie, pri porušení bude predajca okamžite vykázaný z priestorov stretnutia.

Za celý organizačný tím dúfame, že stretnutie sa vydarí, budete sa cítiť príjemne, stretnete sa s priateľmi a známymi, vymeníte si skúsenosti a čo to doplníte do svojich zásob, prípadne sa o svoje zásoby podelíte na burze.

Tak, priatelia, do skorého videnia v Rakoviciach, teší sa na Vás
organizačný tím a Demonn SK-588

Podrobnosti

Dátum:
15 júna
Čas:
08:00 || 13:00

Organizátor

Oblastný CB rádioklub Stredné Považie
Email:
ocbr@ocbr.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Rakovice
Spojená škola, Rakovice 25
Rakovice, Slovenská republika
+ Google Map

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*