CB stretnutie REMATA

Po troch mesiacoch neistoty a čakania oznamujeme všetkým užívateľom rádiových vĺn, že stretnutie na Remate predsa len v tomto roku bude. Tešíme sa na mimoriadny termín 17. – 19. júl 2020 v tradičných priestoroch Chaty Poniklec na Remate.  Preto hneď teraz vezmite svoj mobilný telefón, alebo osvedčený stolový či nástenný kalendár a poriadne si vyznač tento júlový víkend. Veríme, že bude pekné, horúce počasie a že si po týždňoch v karanténe konečne užijeme osobné stretnutie.

Hlavný program je tradične pripravený na sobotu. Prezentácia bude otvorená od ôsmej ráno. Rovnako v tomto čase bude prebiehať aj navigácia pre nových účastníkov stretnutia (CB – ch.29, PMR – ch.8, HAM – 145,400 MHz). Počas celého dňa bude možnosť uhradiť členský príspevok do SCBR, alebo vyplniť novú prihlášku, nebude chýbať burza techniky a príslušenstva. Samozrejmosťou bude aj oficiálny program stretnutia, ktorý pripravuje prezídium SCBR na desiatu hodinu v sobotu dopoludnia.

  1. Prezentácia účastníkov
  2. Správa o činnosti SCBR od Donovalov po Rematu
  3. Vyhodnotenie SPL 2019
  4. Vyhodnotenie súťaže z webu SCBR
  5. Vyhodnotenie Zimného závodu 2020
  6. Vyhodnotenie EBH 2020
  7. Diskusia

Po jeho skončení sa počíta so spoločným obedom a následne potešíme tých, ktorí stretnutie podporia zakúpením lístkov do tomboly. Samozrejme, potešíme sa aj nejakým cenám, príspevkom z vašej záhrady, komory, špajze a podobne. Opäť si zapózujeme fotografom a spravíme aj spoločné foto.

Na ďalšie všeobecné informácie týkajúcich sa stretnutia vám odpovie Ľubo Nautilus Handlová (SK-021) telefonicky 0903 804173.

Ubytovanie:
Rezervácie ubytovania má opäť pod palcom pani Villárová, kontaktujte ju telefonicky na 0902 500900 a nahláste jej, že budete účastníkmi CB stretnutia.

V sobotu popoludní sa spoločne vyberieme na turistiku / výlet na Kaktus Maják, alebo je možné spraviť si prechádzky po okolí.

Tešíme sa na všetkých !

23,960 total views, 2 views today