CB stretnutie REMATA

 

Ostatné informácie sú z predchádzajúcich rokov a budú aktualizované pred stretnutím.


Hlavný program je tradične pripravený na sobotu. Prezentácia bude otvorená od ôsmej ráno. Rovnako v tomto čase bude prebiehať aj navigácia pre nových účastníkov stretnutia (CB – ch.29, PMR – ch.8). Počas celého dňa bude možnosť uhradiť členský príspevok do SCBR, alebo vyplniť novú prihlášku, nebude chýbať burza techniky a príslušenstva. Samozrejmosťou bude aj oficiálny program stretnutia, ktorý pripravuje prezídium SCBR na desiatu hodinu v sobotu dopoludnia.

  1. Prezentácia účastníkov
  2. Výročná členská schôdza SCBR
  3. Diskusia
  4. Odovzdávanie ocenení za uskutočnené súťaže

Po jeho skončení sa počíta so spoločným obedom a následne potešíme tých, ktorí stretnutie podporia zakúpením lístkov do tomboly. Samozrejme, potešíme sa aj nejakým cenám, príspevkom z vašej záhrady, komory, špajze a podobne. Opäť si zapózujeme fotografom a spravíme aj spoločné foto. Na popoludnie je plánovaný turistický výlet na Kaktus Maják. Tým, ktorí nebudú vládať, zabezpečíme odzvoz.

Na ďalšie všeobecné informácie týkajúcich sa stretnutia vám odpovie Ľubo Nautilus Handlová (SK-021) telefonicky 0903 804173.

Ubytovanie:
Rezervácie ubytovania má opäť pod palcom pani Villárová, kontaktujte ju telefonicky na 0902 500900 a nahláste jej, že budete účastníkmi CB stretnutia.

Stravovanie:
Pre účastníkov stretnutia je pripravené obedové menu, ktoré bude možné zakúpiť si pri prezentácii, pravdepodobne do 10. hodiny:

  • Vyprážaný bravčový rezeň, zemiakový šalát (6,50 €)
  • Kotlíkový guláš, dva druhy mäsa (4,50 €)
  • Bryndzové halušky (6,00 €)

 

Tešíme sa na všetkých !

 26,813 total views,  1 views today