CB poľný deň

 

 

41,399 total views, 4 views today

12 reakcií na CB poľný deň

 1. Venca Chotěšov CL39 povedal:

  A já jsem si myslel, že ten virus napadá jenom české CB stránky, ale vono je to i tady. No tak to vám nezávidím. Budete se s tím muset nějak poprat. U nás si s tím zatím neví rady ani ti nejlepší ajťáci. Ale pomalu se s tím učíme žít. :) :)

  Všetko dobré. Venca

 2. Žán Braník povedal:

  Jo. už to vidím. Tedy jestli to projde… Píšu do kalendáře. Sice mi důchodci máme času dost, ale přesto!

 3. Žán Braník povedal:

  Ahoj, ještě dotaz. Kdy letos bude Váš Polní den? Dík

 4. Žán Braník povedal:

  Ja viem, že mně si ponuky nedal. Já len ako by to mohlo byť, keby to tu čítal aj dajaký iný člen SCBR. No nič, dajako si s tým (pobabišovsku) poradím . . .

 5. Marconi PE povedal:

  Asi sa budem musieť naučiť a písať po česky, lebo ty po slovensky nerozumieš… Ja som ti nedal dve ponuky (nabídky)…. Dve ponuky dám členom SCBR a ty medzi nich nepatríš.

 6. Žán Braník povedal:

  Ahoj Marconi, díky za nabídky. První ano, změna by mohla být v tom smyslu, že je povolený start jen z území Slovenské republiky a i z území Čech, Polska, Ukrajiny a Maďarska, pokud se místo vysílání nachází v hraničním lokátoru, jehož část leží jak na území Slovenska, tak na území uvedených zemí. To druhé neberu, nechcu byť druhý Babiš! Hezký den přeje Žán Braník Praha, 73.

 7. Marconi PE povedal:

  A ja Ti už po neviem koľkýkrát odpovedám rovnako. Z môjho pohľadu sa propozície meniť nebudú.
  Ale budem veľkorysý a na aprílovej členskej schôdzi SCBR (21.4.2018) ponúknem členom
  – možnosť zmeniť propozície Slovenského CB poľného dňa
  – možnosť vymeniť osobu, ktorá zodpovedá za priebeh súťaže – mňa za niekoho iného… (nechceš sa toho ujať?)

 8. Žán Braník povedal:

  Ahoj, jasně jasná odpověď, přesto bych přivítal změnu v myšlení a povolit start i v hraničním lokátoru, jedno na kterém území. Ale jen v lokátoru který zasahuje do obou států.

 9. Marián Strečno povedal:

  Bod 2, odrážka 3 v pozíciách dáva jednoznačnú odpoveď.

 10. Zan Branik povedal:

  Ahoj Marconi, tedy pokud bych startoval z lokatoru jehož část zasahuje do Čech, resp. na Moravu, tak je to platný start? Díky za info, Zan Bráník.

 11. Marconi PE povedal:

  Ahoj Žán,
  propozície CB poľného dňa prešli počas existencie súťaže mnohými zmenami. Určite ich nebudeme meniť pre rok 2017. Vlaňajší – 20. ročník bol dôkazom toho, čo tvrdíme niekoľko rokov. Obmedzením vysielania na územie SK dávame väčšiu šancu na spojenie aj staniciam z východného Slovenska. Súťažiaci na západnom Slovensku otáčajú svoje smerové antény viac na východ. Rozšíriť vysielanie o jeden-dva lokátory smerom do CZ by spôsobilo veľké problémy s určením, kde je tá správna hranica a následne s dokazovaním, kto odkiaľ vysielal…

 12. Žán Braník Praha povedal:

  Ahoj, nešlo by zvážit a opět dát do propozic Slovenského polního dne možnost startu z kopce ležícího sice na území Česka ale v lokátoru který zasahuje na Slovensko? Popřípadě to rzšířit i o dva čtverce? Je spousty příhraničních kopců u nás v Čechách, snadno dostupných vlaky z Prahy či i auty. Děkuji za přečtení a mějte se pěkně, zdraví Žán Braník Praha, 73.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *