CBPD #2 – Apollo na Obručnej

Krátky report posiela aj exp. Apollo

Tohtoročný poľný deň bol našou najhoršou súťažou. Na Obručnú sme dorazili okolo 15. hodiny, všetko sme postavili, pozapájali a odskúšali. Všetko fungovalo na 100%. Odišli sme na chatu posilniť sa a o 19. h sme sa vrátili naspäť. Zapojili sme vysielačky a začali vysielať. Od začiatku do polnoci to vyzeralo sľubne, no po polnoci to všetko upadlo a ostalo úplné ticho.

Búrky sa nám vyhýbali, to sme boli veľmi radi, no stále sa nikto neozýval. Nepomohla ani 4-elementová yagina, ktorú sme točili na každý smer. Okolo piatej ráno sme to už nevydržali a zaspali sme. No už o šiestej sme vstali, už bolo dosť jasno, tak sme začali baliť. 🙂

Bohužiaľ, na Jaseninu sme sa nedostali a boli sme len 2,5km od maďarských hraníc, no napriek tomu sme sa dokričali aspoň niekde. Ďakujeme všetkým, ktorí sa ozvali a prajem všetkým veľa spojení.

73, Robert Fiľakovo

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*