Príjem denníkov EBH ukončený !!!

Števo ZVÚderom nedeľnej polnoci bol ukončený príjem denníkov z tohtoročnej CB súťaže Éter bez Hraníc 2016. Mnohí si kladiete otázku, že čo bude nasledovať?

Takže momentálne končím prepisovanie denníkov do požadovaného formátu (denník CL6), nakoľko denníky mi chodia okrem c6v formátov aj vo worde, exceli, jpgeoch alebo dokonca iba ako holé texty. Akonáhle budú tieto úpravy ukončené, denníky preposielam do Čiech na centrálnu kontrolu. Kontrolu už druhý rok po sebe bude vykonávať kolektív CZ organizátorov (Fousáč Plzeň, Tomáš mobil Roudnice,…)

Inak veľmi rád konštatujem, že z 39 prihlásených expedícií (1 bonusová + 38 súťažných) nakoniec vyrazilo na naše krásne kopce a kopčeky 33 expedícií resp. jednotlivcov. Tri tímy sa odhlásili a tri neštartovali.

Druhá štatistika je ešte krajšia. Z 33 expedícií som prijal 33 denníkov, čo sa stalo ak sa nemýlim prvý krát v histórii. Patrí Vám preto po prvé vďaka, že Ste to cez nepriaznivé počasie neodpískali a po druhé, že Ste sa popasovali aj s denníkmi.

Zhruba mesiac bude trvať krížová kontrola denníkov a potom by sme na tomto serveri zverejnili oficiálne výsledky slovenskej časti EBH 2016.

Odovzdanie cien je predbežne naplánované na CB stretnutie v Partizánskom 8.októbra 2016. Na tomto stretku si okrem EBH vyhodnotíme aj CB Poľný Deň .

Okrem týchto ceremónií Vás na stretnutí budeme s Marconim PE informovať o pripravovaných novinkách v CBsúťažiach a ak bude záujem pripravíme aj malú prednášku o používaní denníka CL6.

73

Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*