Pripravujeme ďalší ročník medzinárodnej súťaže EBH

Rok 2011 sa ešte neskončil a my vám už dávame do pozornosti budúcoročnú súťaž. Už po 10-krát si spomenieme na českého kamaráta z CB a PMR pásma – Milana 42 Hradec Králové.

Začiatkom decembra sa objavili na stránke CB klubu Česká Lípa nové propozície Éteru bez hraníc. Po ich krátkom pripomienkovaní a úprave zverejňujeme propozície aj na stránke SCBR. Pozitívnou zmenou je, že členovia SCBR môžu pri súťaži používať svoje volacie znaky. Ak ho neviete, nájdete ho tu alebo na svojom členskom preukaze.

Prihlášky má opäť pod palcom Števo Zvolen, prihlasovať sa môžte SMS-kou, alebo elektronicky. Éter bez hraníc sa dlhodobo pýši veľkou účasťou na slovenských aj českých portejbloch a rovnako veľkou aktivitou cébečkárov z domácich QTH.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*