SPL 2013 – január, február

V novom roku sa nám rozbehli 4 expdície a to Marconi Partizánske, Alf Senica, Milan Senica a Miro Hlohovec. Keďže som v januári nemal čas kvôli skúškam, prinášam vám denníky za prvé dva mesiace.

JANUÁR

Milan Senica vyšiel nachvíľu na blízku Vápenkovú skalu a spravil 6 spojení, za ktoré dostáva 189 bodov. DXom bolo spojenie s exp. Magnet na Zobore a to 60km.

Alf Senica sa tiež na konci januára vybral na Vápenkovú skalu, kde sa mu podarilo spraviť 31 spojení za 1732 bodov. Jeho DX meral 108km ku Kerimovi Zbraslav.

FEBRUÁR

Marconi Partizánske sa vydal vo februári len pozbierať expedície na kopec nad Partizánske. Spravil 3 spojenia za 179 bodov. DX spojenie bolo s Mirom Hlohovec na Vápenkovú skalu za 74km. Paradox: vyšiel len s magnetkou na aute nad mesto, spravil 3 spojenia a má za prvé dva mesiace najlepší priemer km/QSO.

Alf Senica sa tentokrát ocitol v Smrdákoch, odkiaľ spravil 30 spojení a prilepšil si o 1507 bodov. DX s Chipom Tršice na portejbl meral 111km.

Posledným vo februári došiel denník Mira Hlohovec, ktorý vyrazil na Vápenkovú skalu a za 31 spojení obdržal 1816 bodov. DX sa mu tiež podaril s Chipom Tršice /p za 130km.

Toľko výsledky za prvé dva mesiace. Aj keď to na kopcoch vyzerá ešte snehom zasypané, dúfam, že ďalšie teplejšie mesiace prinesú ďalších účastníkov SPL.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, SPL. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*