ZCBZ #4 – Milan Senica

Je po vyhlásení výsledkov Zimného CB závodu a pri pozeraní fotografií mi nedalo,  tiež sa pripojiť zopár zábermi z Veľkej Javoriny. Pár slov k samotnému závodu.  I keď som bol na kopci od pol piatej, DX okno išlo mimo mňa. Bolo to samozrejmé už polohou Javoriny v prostriedku závodného poľa. V tom čase som počul iba exp. Pohádka, ako robí spojenia na stredné Slovensko. Aj to bolo veľmi slabo a proti stanice hrali u mňa doplna. Bola škoda im do toho vstupovať. Dlhé spojenia iba na priamo.

Potešili všetky spojenia tie krátke i dlhé.  Zopár ich bolo vydrených zo slúchadlami na ušiach. Nakoniec  nepodaril sa iba košický a karlovarský kraj.  Urobiť Prahu sa podarilo iba druhýkrát, odkedy vysielam.

2018-01-zcbz-milan-senica-1

Fotografie mám iba z rána. Nakoľko začal ráno silný vietor zo snehom, tak som zbalil anténu i stožiar ešte počas brieždenia.  Ranná prevádzka bola už iba na magnetku. Napriek tomu poďakovanie Alfovi Koclířov a pardubický kraj bol doma.

2018-01-zcbz-milan-senica-2

2018-01-zcbz-milan-senica-3

Ráno prestalo snežiť. Miestami vietor nafúkal aj 20 cm snehu. Vietor a mráz -8 st. Celzia vytvoril všade krásnu námrazu.

2018-01-zcbz-milan-senica-4
2018-01-zcbz-milan-senica-5
2018-01-zcbz-milan-senica-6
2018-01-zcbz-milan-senica-7

Potešil ma obrovský záujem o tento závod. Poďakovanie Vám všetkým čo ste sa ozvali, skalným i tým čo po dlhom čase zobrali mikrofón do ruky , poprípade čo držali mikrofón po prvý raz. Poďakovanie Martinovi – Marconimu Partizánske za závod a hlavne za trpezlivosť pri kontrole denníkov pri tom množstve.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*