Máte už plány na leto?

Letné prázdniny a dovolenky sa nezadržateľne blížia a všetci plánujú, ako tento čas využiť. Cébečkári by si do kalendára mali zaznačiť dva dátumy, aby manželky, priateľky, deti a ďalší blízki i vzdialení príbuzní vedeli, na ktoré termíny sa dovolenky proste neplánujú…

Len pred pár dňami sa uskutočnil historicky najúspešnejší ročník medzinárodnej súťaže Éter bez hraníc – memoriál Milana 42. na kopcoch sa objavilo viacero nových súťažiacich a niektorí si počínali veľmi dobre. Preto veríme, že sa im portejblovanie páčilo a využijú aj ďalšie možnosti na pekné spojenia.

V letných mesiacoch sa totiž konajú dve CB súťaže. najprv to júlový Letní polní den, ktorí organizuje CB klub Česká Lípa. Informácie o ňom hľadajte na ich webe.

O mesiac neskôr si podobnú akciu zorganizujeme aj na Slovensku, v polovici augusta nás čaká už 19. slovenský CB POĽNÝ DEŇ. Propozície sa v porovnaní s minulým rokom nemenili, upresníme len dátum konania súťaže: 15.-16. august 2015. Ak budú podmienky priať aspoň tak, ako v máji počas EBH, o zaujímavé spojenia nebude núdza. Verím, že si v kalendári nájdete miesto a čím skôr dáte vedieť, odkiaľ sa súťaže plánujete zúčastniť.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*