MSR 2022 – priebežné poradie po druhom závode

Paralelne so všetkými CB súťažami prebieha aj súťaž o Majstra Slovenskej Republiky v práci na CB. Ako sa zmenilo priebežné poradie po výsledkoch EBH 2022?

 

Priebežné poradie je ako vždy v sekcii Akcie a súťaže na spodu. Po prvom závode sa do čela dostala exp.Omega. Druhý bol Milan Senický a tretia exp. Matej. Nasledovali Bažanti, Mikuláš, Mafia, Asterix, Marco Polo,…..

Po vyhlásení výsledkov EBH 2022 sa do priebežnej tabuľky pridal ďalší závod. V EBH plných 100 bodov získala Mafia, druhí skončili Omegáči s 86b, tretí Križiaci s 69b. Nasledovala exp.Mikuláš, Jano Nové Zámky, Milan Senica,….

Po sčítaní oboch závodov si prvenstvo stále drží Omega, zo šiesteho na druhé poskočila Mafia, z druhého na tretie klesol Milan Senica. Z piateho na štvrté poskočila exp. Mikuláš a prvú päťku uzatvára exp. Matej.

Pomaly sa blíži termín pre zaslanie súťažných denníkov do Fair Play Závodu a uvidíme, ako z výsledkami zamáva tento závod. Z kuloárnych informácií tuším veľké prekvapenie, ale to už nechajme na vyhodnocovateľa súťaže, Rádioklub Barbakan.

73

Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*