SPL 2015 Január – Máj

Trochu nezvyčajne, ale predsa, prvé zhodnotenie SPL 2015 prichádza takmer po pol roku.

SPL sa rozbiehala veľmi pomaly a za prvých 5 mesiacov prišlo do sútaže 11 denníkov od piatich expedícií / jednotlivcov . Denníky zasielali tradiční portejblisti ,ale aj expedície , ktoré zaslali denník do SPL po prvý raz . Poďme sa teda pozrieť ako to vyzerá po piatich mesiacoch.

Za JANUÁR prišiel len jeden denník a to od Milana Senica:

Vo FEBRUÁRI sme nezaznamenali žiaden denník .

V MARCI prišli 2 denníky a to od Milana Senica a Exp. Baťovan:

V APRÍLi prišli 4 denníky aj vďaka tomu, že bol DXing Milana 42. Denníky poslali exp. Mafia, Miro Hlohovec, Milan Senica a exp. Trnaváci.

V MÁJI sme očakávali nával denníkov, keďže sa konal ÉTER BEZ HRANÍC a na slovenskej strane bolo prihlásených vyše 30 expedicií, ale na naše prekvapenie/sklamanie prišli len 4 denníky, ktoré zaslali exp. Trnaváci, Milan Senica, Miro Hlohovec a exp. Mafia.


Na záver by som dodal, že je tu leto a priaznivejšie podmienky na kopcoch, čo sa týka počasia. Patrilo by sa teda zasielať denníky aj do SPL a zapojiť sa do našej celoročnej sútaže. Za 5 mesiacov súťaže je len 5 účastníkov SPL 2015, čo sa mi zdá veľmi málo a viem že vás na kopcoch bolo viac. Chcem Vás teda vyzvať, keď pôjdete na kopec a budete písať denník, pošlite ho. Nevadí, že to bude len pár spojení!

Priebežné poradie

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*