EBH 2019 #4 – 14 hodinový maratón Milana Senica

A máme tu štvrté pokračovanie seriálu o EBH 2019. Pár slov nám tentokrát zaslala západná “Alfa” z Javoriny – Milan Senica…

 

Tento rok som sa počas EBH zhostil úlohy kontrolnej bonusovej stanice. Nakoľko sa tento ročník predĺžil o 2 hodiny, tak som aj ja každé kolo predĺžil o 10 minút. Celkom to bolo 11 bonusových kôl súťažných, plus 1 kolo pod vlastnou volačkou Milan Senica. Niektorým to robilo trocha problém, no po objasnení, že majú ďalších pár bodov, to pozitívne zobral dúfam každý. Súťaž som absolvoval plných 14 hodín bez prestávky na spánok. Konečne som dopísal všetky denníky z tohtoročného EBH. Vzhľadom k tomu, že je to veľa dát tak, som sa rozhodol tento ročník zobrať štatisticky.

Celkom som urobil 292 súťažných spojení, čo je 37.377 km s priemerom 128 km na jedno spojenie. Najdlhšie spojenie bolo na Dyleň JN69GX, exp. Crusader CT-2, 394 km, čo je aj najzápadnejšie spojenie. Najkratšie spojenie bolo na Machnáč JN88WW, exp. Echo SK-68, 15 km. Najvýchodnejšie spojenie  bolo na Ostrý vrch KN09SH, Michal Svidník, 284 km. Najviac spojení v jednom bonusovom kole bolo 30 a to 3 krát. Najmenej spojení v jednom bonusovom kole bolo 18. Najväčší priemer v jednom kole bolo 165km, najmenší priemer v jednom kole bolo 93 km. Na Javorinu sa dovolalo 52 súťažných staníc a 5 bonusových staníc.  Z údajov by sa dali vytiahnuť aj ďalšie dáta, kto sa dovolal najviac, kto si z bonusovej stanice pripísal najviac bodov, atď.  Zaujímavejšie ale budú asi konečné výsledky. Súčasťou vysielania bola aj moja účasť v českej CB lige a SPL. Tu iba pár údajov. Celkom som urobil 171 spojení v dĺžke 18.948 km s priemerom 110 km na jedno spojenie.  Mimo súťažiacich a bonusových staníc sa na Javorinu dovolalo 114 portejblistov a domasedov, čo je menej ako po iné roky.  Konečný počet spojení z Javoriny sa nakoniec dostal na číslo 406. To je tak zo štatistiky asi všetko. 

Tento ročník sa vydaril aj počasím. Bolo pekne a teplo. Na Javorine som už počas EBH zažil okrem snehu všetko. Námrazu, dážď vodorovným smerom, vietor, že sa z auta nedalo dostať, cestou späť mi dokonca hasiči prerezávali cestu zo spadnutých stromov. Toľko k tohtoročnému EBH.

73 Milan Senica

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SPL. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na EBH 2019 #4 – 14 hodinový maratón Milana Senica

  1. Roman Modra povedal:

    Dik, ze si vydrzal celu noc 🙂

  2. Marián Strečno povedal:

    Výborná spolupráca cez EBH, ďakujem. Parádna štatistika aj výsledok do ligy. Exp. Matej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*