Nová CB súťaž – “Čtvero ročních období”

Mailom sme boli upozornení na novo vytvorenú CB súťaž, ktorej autorom je Radek Lichnov…

 

S Radkom Lichnov (predtým Radek Kopřivnice) sa poznám ani už neviem koľko rokov. Pri kontrole svojej starej pracovnej emailovej adresy som našiel jeho správu. Radek prepáč, zmenil som firemný email a starý už neotváram, takže preto to značné oneskorenie.

Samotné znenie propozícií je na tomto odkaze https://soutez.svysilackou.cz/

Vždy si vážim ľudí, ktorí niečo pre CB urobia. Či už to je akcia, súťaž alebo akýkoľvek iný nápad, ktorý pozdvihne aktivitu na CB pásme. Radkova súťaž je celkom zaujímavá a skutočne celkom dobrý nápad. Možno niektorým prezradím, že niečo podobné na tento štýl pripravuje na rok 2021 aj Slovenský CB Rádioklub. O tom Ste sa sa už dozvedeli z digitálneho  CB reportu resp. papierového, ktorý čoskoro tiež dostanete.

Tak či onak, dobrý nápad treba podporiť a už na 12.decembra je avizovaných niekoľko expedícií, takže vyleziem aj ja. Vyzývam Vás teda, podporte nový nápad aj Vy svojou účasťou. Je na výber hneď niekoľko zaujímavých kategórií. Takže hor sa do toho.

Následne sa nehanbite a nafoťte Vaše portejblovanie a pripojte aj pár slov. Vaše články radi zverejníme. Určite to bude zaujímavé čítanie.

73 Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*