Prekonaný rekord v počte prihlásených expedícii na ÉBH 2013 !!!

Už túto sobotu (18.mája) o 20:00h začne CB pásmo ožívať. Na programe je totiž ďalší ročník obľúbenej česko-slovenskej súťaže Éter bez Hraníc. Bol utorok večer 21:43 a práve vtedy dorazila prihláška od Exp. Spiš s poradovým číslom 26, čím sme prekonali minuloročný rekord v počte prihlásených. V roku 2012 ich bolo 25.

Je to prekrásne číslo a pevne verím, že všetci tí, ktorí sa prihlásili, sa nakoniec z kopcov aj ozvú. Pripravte sa na to, že na kanáloch bude poriadne živo. Spolu v oboch republikách je totiž prihlásených 50 súťažných expedícií. Všetko výborné kóty a v prípade solídnych podmienok by nemali byť výnimkou ani 400km spojenia. Všetkým Vám želám veľa šťastia a dobré počasie.

Ďalej by som týmto chcel vyzvať aj tých cébéčkarov, ktorí na kopcoch nebudú, aby oprášili doma svoje koaxiálne káble a antény a aby sa pokúsili uloviť zo svojho domova, čo najviac súťažných expedícií. Ako každý rok, tak aj tento, totiž bude paralelne so súťažou expedícií prebiehať aj súťaž Domasedov a pre 5 najúspešnejšíc h máme opäť pripravené pekné diplomy.

Dopočutia v sobotu a nedeľu na pásme priatelia…
73 Števo Zvolen

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*