Svätojánske portejblovanie 2019

Oblastný CB rádioklub Stredné Považie neprestáva s novými a novými nápadmi. Tu je ďalšie pokračovanie ich nekončiacich nápadov.

 

Aj tento rok OCBR Stredné Považie, poriada Svätojánske portejblovanie z Machnáča JN88WW zo soboty 22.6.2019 do nedele 23.6.2019. Začiatok portejblovania je o 16:00 hod a ukončenie o 8:00.

PMR muška vyletí z Machnáča na svoj let ako prvá o 18:00 h pričom predpokladaný prílet späť  na Machnáč od poslednej zaregistrovanej stanice o 19tej hodine. Svätojánska muška  na PMR sa preletí na 7. kanále, 4.kanál  bude komunikačný pre riadenie letu a letový dispečing.

CB muška vyletí o 19:30 hod taktiež z Machnáča  a po prelete všetkými  prihlásenými stanovišťami sa vráti späť na Machnáč asi o 21 hod. Let CB mušky bude na 17. kanále,  komunikačný  a letový dispečing  bude na16tom kanále.

Po ukončení letu mušiek bude  prebiehať aj  „ Svetelná blik šou“   z kopca na kopec, lebo  je dôležité nielen počuť  ale aj vidieť. Výber svetelných zdrojov ponechávame na vašu fantáziu.

Koordináciu letu PMR svätojánskej mušky  organizačne zabezpečuje Snikers Nemšová , koordináciu letu CB mušky zabezpečuje Dargov.

Ak sa teda chcete zúčastniť letu Svätojánskych mušiek na niektorej frekvencii, alebo samozrejme  aj na obidvoch, buď ako jednotlivec prípadne ako expedícia, na stránke www.ocbr.sk si prečítajte propozície a zaregistrujte sa na tam uvedených emailových adresách koordinátorov najneskôr do 20.6.2019. Následne koordinátor zverejní tabuľku s poradovými číslami zúčastnených staníc, v poradí ktorým sa budú hlásiť do letu.

Tešíme sa na Vašu účasť, takže príjemnú zábavu v čarovnej prírode Svätojánskej noci.

Dôležité linky: Propozície „ Svätojánske mušky 2019 „ CB , Propozície „ Svätojánske mušky 2019 „ PMR a Svätojánske portejblovanie

 

Za organizačný tím Snikers Nemšová, Dargov Skalka a Demonn Dubnica

 

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*