Svätojánske portejblovanie 2020

OCBR poriada tak ako minulý rok aj teraz tradičnú CB akciu Svätojánske portejblovanie. Pozvánku nám zaslal Démon Dubnica.

 

Aj tento rok OCBR Stredné Považie poriada „Svätojánske portejblovanie“ zo soboty 27.6.2020 do nedele 28.6.2020. Začiatok portejblovania je o 12,oo hod a ukončenie 28.6.2020 o 8,oo hod.

Nebudeme súťažiť, ani sa predbiehať, kto urobí viac spojení, ale namiesto toho sa budeme na pásme rozprávať, nadväzovať priateľstvá a popritom rozdávať body do SPL a lokálnych súťaží. Ak bude možnosť urobte si aj DX-ové spojenia, proste žite na pásme. Nezabudnite na dobré jedlo, v prírode to chutí úplne inak ako doma a podeľte sa aj s priateľmi.

Obdobie svätojánskej noci patrí k najkrajším časom v roku, pretože je najkratšia noc a najdlhší deň, príroda sa po zime prebrala do plnej krásy , všetko naokolo kvitne a žije plným životom. Hor sa teda do prírody, na kopce nech Vás je počuť čo najďalej.

27.6.2020 od 22:oo do 23:59 bude prebiehať aj „Svetelná blik šou“ z kopca na kopec, lebo je dôležité nielen počuť ale aj vidieť. Výber svetelných zdrojov ponechávame na vašu fantáziu. Môžete využiť reflektory, baterky, prípadne laser, nápadom sa medze nekladú. Tešíme sa na Vašu účasť, takže príjemnú zábavu v čarovnej prírode Svätojánskej noci.

Demonn SK-588

 

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*