After party na KAKTUS MAJÁKu

Po minulé roky sme takmer vždy po skončení stretnutia na Remate pokračovali v menšom počte na Kaktus Majáku a využívali jarné slnko v sobotu popoludní a v nedeľu. Tento rok, keď je stretnutie presunuté, to spravíme trochu inak…

Kaktus Maják je chata neďaleko Bralovej skaly (JN98JS, 826 m) nad rekreačnou oblasťou Remata, odkiaľ sme v minulosti často organizovali rádio navigáciu pre návštevníkov stretnutia. Dnes už cestu na Rematu každý dobre pozná, alebo zapne GPS navigáciu, preto navigácia nie je potrebná, no aj tak sa niekto vždy z chaty ozve a pozdraví kamarátov v éteri.

Tento rok je stretnutie zrušené. Preto sa Nautilus Handlová (SK-021) – zakladateľ a hlavný organizátor stretnutí na Remate rozhodol využiť tento víkend a pozval viacero ľudí na chatu. Spojíme príjemné s užitočným. Okolo chaty treba porobiť niekoľko vecí a večer budeme vysielať, koľko sa bude dať.

Už v piatok podvečer vyrazí jedna časť osadenstva, v sobotu ráno dorazia ostatní. Okrem pracovných nástrojov berieme viacero antén a vysielačiek, takže o testovanie nebude núdza. Ak teda máte nejaké to CB / PMR / HAM zariadenie, skúste nás nájsť a aspoň prostredníctvom éteru navštíviť stretnutie na Remate v riadnom termíne. Ten mimoriadny bude určite oznámený.

CB kanál: 29
PMR kanál: 7
HAM: 145.500 MHz

 

 

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*