EBH2020 sa pomaly ale isto blíži…DOPLNENÉ

Máme tu máj, mesiac lásky, ale aj mesiac konania CB súťaže Éter bez Hraníc…

 

Pripomeňme si najprv základné údaje. Dátum súťaže je 30.-31.máj. Do súťaže je potrebné sa prihlásiť. Všetky potrebné informácie nájdete na nasledujúcich linkoch.

Propozície závodu : —TU—

Prihlasovací formulár : —TU— (tí, ktorí nemáte SK číslo, napíšte 000)

Zoznam prihlásených a obsadených kót: —TU— (od roku 2020, budú zverejňované iba názvy kót a lokátory, súťažné znaky a názvy expedícií zostanú utajené)

V mapke prihlásených sú aj české stanice. Aktuálne (6.5.2020 20:00) je do súťaže prihlásených 60 súťažných a bonusových staníc.

Vzhľadom na neustále sa zlepšujúcu situáciu ohľadom kroronavírusu pevne verím, že v čase konania už bude možné v pohode vyraziť do hôr a teda aj súťažiť. Poviem na rovinu, veľmi sme sa ako organizátori báli, pretože hrozilo, že EBH budeme musieť zrušiť. Vyčkali sme a vďaka nám všetkým EBH bude.

Pohľad do mapy ale napovedá, že nám súťaží zatiaľ iba polka Slovenska. Máme totiž obrovskú dieru na Východnom Slovensku. Tá jediná bodka je bonusová stanica Exp. Heloukošice. Východniari, hádam sa nedáte zahanbiť alebo mal bývalý expremiér pravdu a na východe fakt nič nie je? Neverím.

Tento článok je aj pre tých, ktorí ešte stále váhajú, či ísť či neísť. Posledný májový víkend očakávame už teplé počasie a nikde nie je napísané, že na kopci musíte nocovať až do rána. To budú len tí, ktorí pôjdu na víťazstvo…

Každopádne prihlášky sa teraz doslova sypú každým dňom, či už od nás alebo spoza rieky Moravy. To číslo 60 môže byť o týždeň kľudne aj 80. Toto je pre Vás nerozhodných azda najlepšia pozvánka. Nikdy inokedy počas roku nie je viac obsadených kót cébéčkarmi ako počas EBH. Ak Vás ani toto nepresvedčilo, kľudne ostaňte doma a rozdávajte body ako domasedi…

Poznámka z 7.5.2020 10:00 – Organizátori EBH menovite Števo Zvolen za SR a Vašek Chotěšov za ČR udelili špeciálnu výnimku Skipperovi Kittsee. Náš člen SCBR aktuálne nemôže štartovať ani zo SR a ani z ČR. Z tohto dôvodu mu bolo vydané povolenie zúčastniť sa EBH z lokátora JN88LD, ktorý z časti zasahuje do katastra Bratislavy. Vysielať bude z Rakúskeho QTH, ale napriek tomu bude spojenie všetkým platné!

Števo Zvolen SK-525

 

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 reakcie na EBH2020 sa pomaly ale isto blíži…DOPLNENÉ

 1. MarekZP povedal:

  Na kótu síce nepôjdem, keďže nedovolí situácia, ale nejaké bodíky určite porozdávam z domáce QTH na východnom Slovensku :-). Počúvať a vysielať budem pri Prešove. Tak snáď sa nájdu nejaké stanice, ktorým body pomôžu a mňa potešia pekným spojením.
  Dopočutia a 73 :-).

 2. Jano-Korňa povedal:

  skipper si tu vynimku urcite zasluzi,………….. za vyvoj, vyrobu dratovych anten na SK+CZ. 🙂 🙂 🙂
  -pozdravujem vsetkych a tesim sa na spojenie v tej noci CB-karskej.

 3. Alan Trnava povedal:

  Už sa tešíme. Dopočutia a naslyš..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*