Aký bude váš predvianočný portejbl?

Začal sa posledný mesiac roka, a mnohí z pravidelných portejblistov si plánujú svoj posledný štart do Slovenskej portejblovej ligy, či v zimnom kole súťaže Štyri ročné obdobia.

Pri tej príležitosti vznikla myšlienka: čo tak na záver roka obohatiť webstránku fotografiami vianočných stromčekov niekde na portejbli?

Nemusí to byť práve nejaký “súťažný”víkend. Nemusí to byť ani byť megalomansky vyzdobený stromček ako ten na ilustračnej fotografii, ale možno nejaké LED svetielka napájané tužkovými baterkami, alebo zopár vianočných ozdôb do batoha k CB/PMR výbave zmestíte. Ak na kopec idete autom, kľudne si ho počas vysielania vyzdobte. Aj váš vysielací kútik doma bude lepšie vyzerať vo svetle vianočných ozdôb.

Nebudeme z toho robiť žiadnu foto súťaž, len vám všetkým chceme dať priestor na vzájomné potešenie sa a pozdravenie pred Vianocami.

  Loading

  O Marconi PE

  Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
  Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  *