CB REPORT s darčekom odoslaný

Nedeľné popoludnie som strávil v obývačke obklopený hŕbou papierov, obálok a počítačom s adresami…

Týždeň pred Vianocami je na odoslanie pripravené posledné tohtoročné číslo klubového časopisu CB REPORT. Pri jeho skladaní som strávil celé nedeľné popoludnie. Tentokrát som musel použiť veľké (A4) obálky, pretože spolu s časopisom posielam členom SCBR aj nástenný kalendár na rok 2012. Nájdete v ňom fotografie s tématikou CB vysielania.

Pevne verím, že máte dostatočne veľké schránky, alebo vás poštári nájdu doma a odovzdajú vám vianočný darček osobne.

V pondelok som si vystál dva rady na pošte (raz na kúpu známok, raz na podanie obálok) a pošta je už na ceste k vám…

Pekné sviatky a dopočutia v éteri aj v roku 2012!
73

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, CB REPORT. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na CB REPORT s darčekom odoslaný

 1. Mesi Jazero povedal:

  V kazdom pripade dakujeme za 3. cislo CB Reportu a taktiez pekny kalendar

  73 a vsetko dobre do noveho roka.

  Mesi Jazero

 2. Marconi PE povedal:

  Včera som rozposielal časopis CB REPORT, v ktorom bol aj článok o prevádzke opakovačov na Slovensku, a už dnes prišla prvá telefonická rekacia. Fero Bratislava mi oznámil, že – citujem “má na mňa ťažké srdce za to, čo som napísal o prevádzke na opakovači Sitno”. Vraj nie je pravda, že opakovač slúži iba úzkemu okruhu užívateľov. Článok som písal niekedy v septembri – októbri, je pravda, že za ten čas sa mohli veci zmeniť a aj sa zmenili. Opakovač funguje v režime podľa úrovne rušenia.
  Podľa Ferových slov bol opakovač Sitno odstavený viac ako tri mesiace kvôli technickým problémom. Išlo o poškodenie VVN na kóte vplyvom požiaru a bolo treba kompletne zrenovovať aj samotný opakovač. To trvalo dlhú dobu aj kvôli iným osobným povinnostiam a problémom.
  Uznajte však, že nie je v mojich silách (a v peňaženke) telefonovať a posielať maily všetkým aktívnym členom SCBR a mnohým ďalším aktívnym užívateľom CB pásma na Slovensku a zisťovať, čo je nové, čo sa zmenilo, prečo nejde opakovač, či bol niekto na expedícii, kto aký DX spravil a pod. Tieto informácie musia prísť od vás – cébečkárov a my v redakcii CB REPORTu už potom vieme, na koho sa v ktorej oblasti môžeme obrátiť.
  Touto cestou sa ospravedlňujem, ak som sa predmetným článkom niekoho dotkol. Kontaktujte ma prosím s čerstvými informáciami a podnetmi.
  Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*