EBH 2019 – pripomienka

Pomaly ale isto sa opäť blížime k termínu konania azda najväčšej CB súťaže na Slovensku a aj v Čechách – Éteru bez Hraníc 2019 !!!

 

Zhrňme si teda spolu tie najdôležitejšie veci:

– termín súťaže : sobota 1.6.2019 18:00 až nedeľa 2.6.2019 8:00

– do súťaže je nutné sa dopredu prihlásiť : ideálne vyplniť tento formulár

– k dnešnému dňu (17.5.2019 8:30) je do EBH prihlásených 66 staníc (3 české a 3 slovenské bonusové stanice + 31 slovenských a 29 českých súťažiacich). Toto je mapka, kde sa tieto stanice nachádzajú, po kliknutí na ňu si môžete pozrieť aj zoznam, ktoré kóty sú už obsadené (na tieto sa už prihlásiť nemôžete)

– vzhľadom na množstvo prihlásených sa budú prijímať denníky výlučne vo formáte .c6v, preto si prevetrajte doma Vaše CL6-ky a pred samotným závodom si nezabudnite aktualizovať všetky databáze (najmä databázu volačiek a databázu lokátorov), vyhnete sa tak mnohým chybám

– ak si chcete po dlhšej dobe preskúšať Vaše zariadenie, napríklad z dôvodu, že Ste dlho nevysielali, skúste to túto sobotu! Na 18.mája je totiž do éteru nahlásených už niekoľko expedícií (Milan Senica, Mafia, Perún, Chobot a Matej) + ďalšie české. Môže si tým aj vyskúšať Vami vybraný kopec na EBH a ak sa osvedčí, potom si ho prihlásiť.

Záverom by som Vám poprial veľa šťastia vo výbere kóty, dobré podmienky šírenia, ale hlavne dobré počasie. Ak sa tieto tri podmienky splnia a Vy ešte navyše budete aj patrične technicky pripravení (smerová anténa) bude to stať za to a možno po pár ročníkoch uvidíme aj denník s 200 spojeniami !!!

 

73

Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*