Nové CB fórum a spôsob prihlasovania

Mnohí návštevníci sa pýtajú, čo sa stalo s CB fórom.

Tento portál ako aj CB fórum vytvoril Albbert Banská Bystrica a ponúkol ho Slovenskému CB rádioklubu ako dynamickú alternatívu oficiálnej stránky SCBR. Postupom času tu bolo zaregistrovaných veľa cébečkárov (a rádioamatérov) a fórum sa začalo plniť prvými príspevkami.

Narazili sme však na problém. Niektorí diskutujúci nedokázali argumentovať v rámci slušnosti a znížili sa k osočovaniu, urážkam a vyhrážaním sa všeličím možným. Preto bol z fóra vykázaný jeden člen a niektoré diskusie boli úplne zmazané. Po “reštarte” sa zdalo, že bude všetko v poriadku. No po pár týždňoch bol situácia ešte horšia. Denne som trávil pri fóre niekoľko hodín. Keďže ma prestalo baviť čítať, čistiť a mazať príspevky, resp. niekoho upozorňovať, rozhodli sme sa s Albbertom fórum deaktivovať. Všetky príspevky boli odzálohované a uložené mimo stránky.

V súčasnosti je v príprave úplne nové fórum postavené na inej štruktúre. Pričinil sa o to najmä Dejvid Stará Ľubovňa, ktorý sa stal tretím členom admin tímu a po spustení fóra bude mať plné administrátorské práva (a povinnosti).

Do tohto fóra budú môcť prispievať len zaregistrovaní prihlásení užívatelia. Sprísňujú sa podmienky registrácie (bude potrebná autorizácia jedným z adminov). Priamo do fóra sa prihlásiť nebude dať, prihlasovanie bude prebiehať výhradne cez CB portál. Aj administrácia nového fóra poskytuje omnoho viac možností spravovať témy, príspevky a užívateľov. Preto veríme, že sa nám podarí vybudovať hodnotné fórum, kde budú cébečkári radi chodiť a prispievať.

Takže, vydržte ešte pár dní a nové fórum bude sprevádzkované.

73, Marconi PE

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.