#1 Slovenský CB rádioklub informuje – DOPLNENÉ (bod6)

Počnúc novým rokom som vymyslel ďalšiu novinku. V rámci lepšieho informovania členov, ale i nečlenov, zavádzam rubriku SCBR informuje, kde z času na čas vypichneme všetko dôležité, čo sa za ostatný čas udialo. Dnes teda úvodné číslo…

 

Neviem, ako celý diel pravidelných seriálov začať a tak som sa rozhodol pre dnešok správy číslovať.

1. Svetlo sveta v posledných dňoch starého roka uzrelo štvrté číslo nášho časopisu CB report. Všetci digitálni odberatelia ho už od Silvestra majú vo svojich mailových schránkach. Odporúčam pozrieť aj spamové priečinky ako vždy.

SCBR_info_01

2. Klasické papierové časopisy sú v tlači a ich príchod očakávame v prvý týždeň nového roka. Všetky obálky sú už nachystané, už len vložiť a poslať.

SCBR_info_02

Asi takto to teraz vypadá v mojej izbe/home office pracovni. S prípravou obálok mi pomáhal Cyro Zvolen, vďaka. Nebolo ich málo…

SCBR_info_03

Podľa toho, kedy dorazí kuriér s časopismi, tak rýchlo ich rozošlem. Majte teda strpenie, alebo si do budúcna nahláste digitálny odber aj vy. Budete mať časopis rýchlejšie a my o kúsoček roboty menej.

3. Zlou správou je, že sme museli na neurčito presunúť Zimný CB závod 2021. Zákaz cestovania z okresu do okresu platí zatiaľ do 24.1., potom uvidíme. Určite ale závod bude. Zima je do konca marca. Uvidíme, budeme reagovať na aktuálnu epidemiologickú situáciu.

4. Máme však aj dobré správy. Pikoškou je, že SCBR má už člena aj vo Veľkej Británii. Členstvo si po rokoch obnovil Karči Lučenec SK-657.

SCBR_info_04

Karči aktuálne žije v meste Harlow severne od Londýna. V Anglicku sa mu narodil syn Oliverko. Okrem CB pásma je Karči držiteľom značky M0SLC na HAM pásmach.

5. Ako poslednú novinku uvediem možnosť prihlasovať sa do súťaží Éter bez hraníc 2021 či Letní polní den Česká Lípa 2021. Kto ste už teraz rozhodnutí, niekam vyraziť, zaregistrujte si vaše kóty.

6. Ak by niekomu chýbal preukaz SCBR okamžite sa ozvite, vytlačíme a pošleme Vám ho spolu s časopisom. Ozvite sa ale fakt rýchlo, ideálne obratom na adresu tajomnik@scbr.sk

To by bolo z úvodného info občasníku všetko. Poprosím o reakcie do komentu pod článok. Je to dobrý nápad alebo naopak? Prípadne napíšte, čo by Vás z kuchyne SCBR zaujímalo.

73
Števo Zvolen SK-525 , viceprezident SCBR

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na #1 Slovenský CB rádioklub informuje – DOPLNENÉ (bod6)

  1. peter urmince povedal:

    Mne sa to páči.

  2. Snikers Nemšová povedal:

    Za mna dobry napad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*