26. ročník CB/PMR REMATA – MEMORIÁL DUŠANA GAHÉRA

Tak predsa sme sa dočkali: po troch mesiacoch neistoty a čakania oznamujeme všetkým užívateľom rádiových vĺn, že stretnutie na Remate predsa len v tomto roku bude.

Tešíme sa na mimoriadny termín 17. – 19. júl 2020 v tradičných priestoroch Chaty Poniklec na Remate.  Preto hneď teraz vezmite svoj mobilný telefón, alebo osvedčený stolový či nástenný kalendár a poriadne si vyznač tento júlový víkend. Veríme, že bude pekné, horúce počasie a že si po týždňoch v karanténe konečne užijeme osobné stretnutie.

Hlavný program je tradične pripravený na sobotu. Prezentácia bude otvorená od ôsmej ráno. Rovnako v tomto čase bude prebiehať aj navigácia pre nových účastníkov stretnutia (CB – ch.29, PMR – ch.8, HAM 145,400 MHz). Počas celého dňa bude možnosť uhradiť členský príspevok do SCBR, alebo vyplniť novú prihlášku, nebude chýbať burza techniky a príslušenstva. Samozrejmosťou bude aj oficiálny program stretnutia, ktorý pripravuje prezídium SCBR na desiatu hodinu v sobotu dopoludnia.

 1. Prezentácia účastníkov
 2. Správa o činnosti SCBR od Donovalov po Rematu
 3. Vyhodnotenie SPL 2019
 4. Vyhodnotenie súťaže z webu SCBR
 5. Vyhodnotenie Zimného závodu 2020
 6. Vyhodnotenie EBH 2020
 7. Diskusia

Po jeho skončení sa počíta so spoločným obedom a následne potešíme tých, ktorí stretnutie podporia zakúpením lístkov do tomboly. Samozrejme, potešíme sa aj nejakým cenám, príspevkom z vašej záhrady, komory, špajze a podobne. Opäť si zapózujeme fotografom a spravíme aj spoločné foto.

Na ďalšie všeobecné informácie týkajúcich sa stretnutia vám odpovie Ľubo Nautilus Handlová (SK-021) telefonicky 0903 804173.

Ubytovanie:
Rezervácie ubytovania má opäť pod palcom pani Villárová, kontaktujte ju telefonicky na 0902 500900 a nahláste jej, že budete účastníkmi CB stretnutia.

V sobotu popoludní sa spoločne vyberieme na turistiku / výlet na Kaktus Maják, alebo je možné spraviť si prechádzky po okolí.

Tešíme sa na všetkých !

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

5 reakcií na 26. ročník CB/PMR REMATA – MEMORIÁL DUŠANA GAHÉRA

 1. Strašidlo KOŠICE povedal:

  Ďakujem organizátorom za prípravu tretnutia a všetkým zúčastnených za príjemnú atmosféru.

  Extra vďaka Matesovi za “súkromnú prezentáciu” Skyperovky.

 2. Stenly povedal:

  Ahojte, ja idem už na rematu 17.07 piatok budem tam cca o 17:00, keď tak budem na pmr kanal č 3

 3. Strasidlo, antenu pribalim …

 4. Strasidlo Kosice povedal:

  V clankoch a CB-reporte vsetci vychvalujete antenu Skyperovku.
  Donesie ju niekto na Rematu? Rad by som nu vyskusal.
  BUBU

 5. Jano ZH povedal:

  Super uz sa tesim

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*