CB poľný deň – aktuálne

Pomaly sa blížime k cieľu prvého kola kontroly denníkov Slovenského CB poľného dňa. Ešte nás čaká krížová kontrola spojení súťažných expedícií a potom kontrola všetkých spojení podľa všetkých volačiek v denníkoch (to ešte len bude sranda, hi). Je však viac ako isté, že vyhodnotenie nebude na stretnutí Pleše, nakoľko do tohto termínu nestihneme všetko pripraviť.
Preto dávam návrh na vyhlásenie výsledkov prostredníctvom internetu a CB REPORTu a odovzdanie pohárov a diplomov by prebehlo počas rádioamatérskeho stretnutia v Poprade v sobotu 17.11.2012. Info o stretnutí nájdete na http://tatry.szr.sk/
Prosím vyjadrite sa v komentoch.
73, Marconi PE, manažér súťaže

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 reakcie na CB poľný deň – aktuálne

 1. Števo Zvolen povedal:

  Súhlasím…
  To Albbert: príde si niekto z Exp.Barbakan prebrať diplom z EBH2012, keďže nik od Vás sa nedostavil do Partizánskeho?

 2. Marconi PE povedal:

  Na Pleše neprídem, rodinné povinnosti… A čakať so zverejnením až do Tatier zasa nechcem. To už človek aj zabudne, že niekde vysielal. Preto výsledky budú hneď po spracovaní a v novembri bude len slávnostné vyhlásenie výsledkov.

 3. Albbert_BB povedal:

  …to vies Marconi, ze mna osobne mrzi najviac to, ze vysledky sa na Plese 2012 nedostanu, ale tvoj navrh je dobry a ja osobne s nim suhlasim, bude to aj trosku nova skusenost, ked sa vysledky CB Polneho dna 2012 dozvieme prostrednictvom Internetu a CB REPORTu a do Tatier (Popradu) si pojdeme pozriet tu oficialnejsiu cast :)))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*