CB poľný deň – aktuálne

Pomaly sa blížime k cieľu prvého kola kontroly denníkov Slovenského CB poľného dňa. Ešte nás čaká krížová kontrola spojení súťažných expedícií a potom kontrola všetkých spojení podľa všetkých volačiek v denníkoch (to ešte len bude sranda, hi). Je však viac ako isté, že vyhodnotenie nebude na stretnutí Pleše, nakoľko do tohto termínu nestihneme všetko pripraviť.
Preto dávam návrh na vyhlásenie výsledkov prostredníctvom internetu a CB REPORTu a odovzdanie pohárov a diplomov by prebehlo počas rádioamatérskeho stretnutia v Poprade v sobotu 17.11.2012. Info o stretnutí nájdete na http://tatry.szr.sk/
Prosím vyjadrite sa v komentoch.
73, Marconi PE, manažér súťaže

 3,973 total views,  1 views today

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 reakcie na CB poľný deň – aktuálne

 1. Števo Zvolen povedal:

  Súhlasím…
  To Albbert: príde si niekto z Exp.Barbakan prebrať diplom z EBH2012, keďže nik od Vás sa nedostavil do Partizánskeho?

 2. Marconi PE povedal:

  Na Pleše neprídem, rodinné povinnosti… A čakať so zverejnením až do Tatier zasa nechcem. To už človek aj zabudne, že niekde vysielal. Preto výsledky budú hneď po spracovaní a v novembri bude len slávnostné vyhlásenie výsledkov.

 3. Albbert_BB povedal:

  …to vies Marconi, ze mna osobne mrzi najviac to, ze vysledky sa na Plese 2012 nedostanu, ale tvoj navrh je dobry a ja osobne s nim suhlasim, bude to aj trosku nova skusenost, ked sa vysledky CB Polneho dna 2012 dozvieme prostrednictvom Internetu a CB REPORTu a do Tatier (Popradu) si pojdeme pozriet tu oficialnejsiu cast :)))

Nie je možné pridávať komentáre.