Éter bez hraníc 2014

Milí priatelia, úvodom vám chcem zaželať všetko dobré v novom roku 2014, veľa zdravia, veľa šťastia na dobré podmienky šírenia… a nakoniec veľa krásnych, priateľských, milých a hlavne vzácnych spojení v roku 2014. Aj tohto roku SCBR poriada v spolupráci s českými kolegami azda najobľúbenejšiu a najmasovejšiu CB súťaž: Éter bez hraníc – Memoriál Milan 42. Tohto roku to už bude jeho 12-te pokračovanie.

Všetci súťažiaci a prvých 5 domasedov z ročníku 2013 by už mali mať doma v rukách pamätné diplomy. Dúfam, že sa Vám páčia a že rovnako o ne zabojujete aj tohto roku. Všetky informácie o EBH ako propozície, prihlášku, zoznam prihlásených alebo historické výsledky všetkých ročníkov nájdete v sekcie Akcie a súťaže > Éter bez Hraníc.

V spoločnom československom poradí v roku 2012 vyhral slovenský súťažiaci Milan Senica. V roku 2013 si víťazstvo zase uchmatol zástupca českej strany Honza Sulejovice. Analogicky by sme teda na ťahu mali byť opäť my – Slováci. Preto skutočne dobre premýšľajte nad výberom tej najlepšej kóty a pokiaľ ste sa už rozhodli, vyplňte čím skôr prihlášku, nakoľko dobré kopca sa minú ako teplé rožky.

Milan Senica, Honza Sulejovice

Milan Senica, Honza Sulejovice

Pevne dúfam, že sa opäť v máji stretneme všetci na pásme, oprášime naše antény, navštívime naše obľúbené portejblové kopce a porobíme veľa krásnych spojení. Už teraz sa na stretnutie s Vami teším.

73
Števo Zvolen, SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*