Exp. Horec v oklieštenej zostave

Ďalšia story zo slovenského súťažného éteru, tentokrát od Ria Sever Martin.

Keďže Webo mal naplánovanú rodinnú oslavu v Banskej Bystrici a Martin Záturčie zo zdravotných dôvodov nemohol, zúčastnil som sa súťaže Éter bez hraníc len ja so svojou dcérkou Tonkou. Pre zabezpečenie podružných činností sme zobrali aj mamu a Sol (to je ten chrápajúci pes). Antény sme postavili spoločne s Tonkou, naladili ich a mohlo sa ísť vysielať.

ebh-2013-horec-1

Tonka pri kotvení antény

Aj na Skalke to bolo zarušené a išli DX-y. Porobil som zo par Holanďanov, Nemcov. S príchodom ôsmej hodiny sme začali vysielať a spojenia pribúdali. Ráno, niečo po tretej hodine, som si povedal, že teraz už bude ticho. Dal som si budík na piatu a šiel som spať. Zobudil som sa o pol ôsmej, keď Tonka robila nejaké spojenie…

ebh-2013-hoerc-2

Rio Sever Martin

Tento víkend sa nám vydaril čo sa týka oddychu aj vysielania. Počuli sme zase veľa známych ľudí i keď spojení veľa nebolo, rekordy nám nepadali, no sme spokojní a už aby tu bol LPD.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na Exp. Horec v oklieštenej zostave

  1. Dano Hôrka povedal:

    Výborne, exp. Bororo pozdravuje exp. Horec…

  2. kaso02 povedal:

    Super, super, pacilo sa mi, ze sa ozvala aj Tonka zvlast. Vidim ze na Skalke sa buduje, zachvilu sa cez tie hotely a zjazdovky ani nedostanete hore. Bol som tam naposledy po skonceni asi polneho dna s Marconim na stvorkolke? Asi by som to tam nepoznal,….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*