Jesenné CB stretnutie

Slovenský CB rádioklub dlhé roky organizoval dve stretnutia. Jarné na Remate si drží svoju tradíciu doteraz, no jesenné stretnutie nemá ustálené miesto. Ako to bude v tomto roku?

Pred pár dňami sa objavila otázka: “Bude na jeseň nejaké stretnutie?” Prezident SCBR Nautilus Handlová sa vyjadril, že určite sa nebude konať stretnutie na Remate aj v jesennom termíne a začali sa hľadať možnosti na inom mieste. Po niekoľkých telefonátoch a mailoch sme sa rozhodli vyskúšať novú lokalitu Kráľová (pri Zvolene). V Holiciach sme sa stretli s FoXom a Džajrom Banská Bystrica, ktorí spomenuli aj Pleše (Slovenská Ľupča), kde sa stretnutia organizovali aj v minulosti.

Skôr ako sa však začne niečo vybavovať a organizovať, pýtame sa vás, cébečkárov: Prídete na jedno či druhé miesto aspoň na jeden deň? Oplatí sa investovať čas a peniaze do organizácie?

Program stretnutia by bol úplne jednoduchý: príchod možný už v piatok, ubytovanie v hoteli/chatkách/karavanoch (na stany už asi bude chladno), posedenie pri ohni, opekanie a grilovanie z vlastných zásob a hlavne STRETNUTIE a POKEC s priateľmi z CB/PMR/HAM pásma. Sobota by sa niesla v rovnakom duchu, pričom by sme našli čas aj na odovzdanie ocenení víťazom uskutočnených súťaží (Éter bez hraníc a Slovenský CB poľný deň).

Záleží na vás, ako sa k tejto ponuke postavíte. Či sa chcete stretnúť s tými, ktorých počujete z reproduktoru vysielačky alebo si chcete osobne prevziať nejaký ten pohár či diplom za súťaž. Prosíme Vás, vyjadrite svoj názor (prídem-neprídem) v komentári pod týmto článkom. Predbežný termín stretnutia je 18.-19.10.

P.S. Ak ste v minulosti ešte nekomentovali žiaden článok, nemajte strach, váš 1. komentár sa objaví až po odsúhlasení administrátorom. Ostatné komenty už pôjdu automaticky. Ďakujem za pochopenie.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

25 reakcií na Jesenné CB stretnutie

 1. Hannibal BB povedal:

  Pridem rad… iba keby nieco supervazne do toho

 2. Albbert povedal:

  …urcite nepridem (maximalne tak pozriet), ale ani na to nebude tento rok cas, aj ked to mam na Plese najblizsie, ak, samozrejme nie je niekto priamo z Podkonic 🙂 …pozdravujem vas priatelia, tento rok mi nevyda, ani keby som neviem ako chcel…

 3. Libor Kráľová nad Váhom povedal:

  Vlaňajšie stretko Pleše bolo super .
  Ak ostane termín 18-19 oktober. – potvrdzujem účasť.
  Takisto môžem ponúknuť povoz (4 miesta SA okolie +- 30km -NR-BB )

 4. Milan Senica povedal:

  prídem

 5. Mirci BB / OM7AMA povedal:

  Vyjadrím sa keď bude dátum. Naposledy to bolo na tri krát.

 6. Giwer PB povedal:

  Predbežne by som prišiel. Ak sa nemýlim tak chatu Pleše by som mal mať “za humny”.

 7. Nechodím už viac rokov zo zdravotných dôvodov. Neprídem, pozdravujem všetkých.

 8. Marek Dynín povedal:

  Prišiel by som, ale mam to fakt ďaleko. Záležalo by na termíne. Napr 25.-26.10 by to šlo. A Zvolen by mi vyhovoval viac, ale Pleše by tiež nevadili.

 9. Jožo Radar povedal:

  Predbežne prídem , rád spoznám ľudí aj osobne .

 10. Alex Radosina povedal:

  Napriek tomu ze vysialcku pouzivam posledne roky uz len sporadicky, CB ako aj komunita ktora sa okolo neho vytvorila v “zlatych” 90tych rokoch, ostali mojou srdcovou zalezitostou a vzdy ked budem mat k tomu prilezitost a osobne moznosti pridem kamkolvek na stretnutie. Ak mi to praca a zdravie dovolia, urcite ano…

 11. FoXo BB povedal:

  Samozrejme ak ma neprevalcuje buldzoer rad pridem

 12. George povedal:

  Chlapci asi neprídem mám toho veľa, ale uvidíme podľa situácie. Prajem aby to bolo super

 13. Mravec Bernolákovo povedal:

  jasne, števo zvolen, dik za opravu.

 14. Marconi PE povedal:

  To Mravec:
  výsledky má Števo, musí ti to povedať on. Určite si prečíta…

 15. Mravec Bernolákovo povedal:

  Bude to odo mna hnusne sebecké, ale po poslednom EBH som sa rozhodol takto. Pokial sme sa s Jurkim umiestnili na jednom s prvých troch miest tak ideme (ak sa marconi ozve mailom a potvrdí to). Pokial to nepotvrdí alebo sa neozve tak nejdem. Jurki o mojom rozhodnutí vie. Som za to aby sa vysledky po uzávierke dávali okamžite na web, takéto natahovanie a zhánanie ludí, času a miesta na stretávky ma nebaví. Určite niesom v tomto sám…

 16. Strasidlo Kosice povedal:

  pridem!

 17. Neon BA povedal:

  u mňa je to zo zdravotného hľadiska nemožné, takže neprídem.

 18. Jozef-yogi Olešná povedal:

  Ak mi nič nepríde do cesty, tak by som prišiel. Zatiaľ pozdravujem všetkých.

 19. Boris TT povedal:

  mám záujem príst !

 20. Kaso Partizanske povedal:

  pridem

 21. Rio povedal:

  nepridem

 22. Miro Hlohovec povedal:

  prisiel by som v piatok – 2ks 🙂

 23. PaloBA povedal:

  Prídem ale len v sobotu , mozem vziat este 3 ludi smer BA -> stretnutie
  piatok robim

 24. Števo Zvolen povedal:

  Prídem…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*