ANKETA: Zverejňovanie výsledkov súťaží

V komentároch na predchádzajúci článok sa objavil názor na termín zverejnenia výsledkov CB súťaží na Slovensku. Spúšťame teda anketu, v ktorej môžte vyjadriť svoj názor.

Rovnako môžete pridať svoj pohľad na danú tému v komentári.

Ospravedlňujeme sa, ale v súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne ankety.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

5 reakcií na ANKETA: Zverejňovanie výsledkov súťaží

 1. Kaso Partizanske povedal:

  Neboli ani to, teraz sme boli v celkovom poradi treti a nic vyhlasene nebolo, ale to aj preto, lebo sa organizatori nedohodli a neposlali si vysledky.
  A este jeden rok sme boli niekde na spici, a tiez sa nic nehovorilo. Az na podnet TMR sa ku mne Venca sklonil a povedal mi, ze sa vyhlasuje len ich poradie.

 2. Marconi PE povedal:

  Cvrček, myslím, že sa mýliš. Slovenské stanice boli vyhlásené v Holiciach len vtedy, ak sa umiestnili v prvej trojke medzinárodného poradia.

 3. Cvrček povedal:

  …tradičně jsme se výsledky (pokud se nemýlím) dozvěděli v Holicích

 4. Števo Zvolen povedal:

  Milý Cvrček nie je nič jednoduchšie ako Vám všetkým zúčastneným poslať vyhodnotenie, ale z tradície sme vždy výsledky vyhlasovali a ceny odovzdávali osobne….je to ale Vaša súťaž, nie moja. Pokiaľ VY chcete výsledky vedieť hneď, ja s tým nemám jediný problém…..

 5. Cvrček povedal:

  Půl roku po jedné z největších CB soutěží v ČR a SR a výsledky nikde. Nebudu si na nic hrát a přiznám, že některé soutěže se jedou i kvůli výsledku, ale abych pravdu řekl, po takové době mi je výsledek vlastně už ukradenej, protože nevím, k čemu vlastně patří…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*