Jesenné stretnutie na Donovaloch

Ak vás titulok prekvapil, je to dobre. Titulky predsa majú zaujať čitateľov. V tomto prípade však nechceme ohlasovať stretnutie, ktoré ešte len bude, ale chceme sa vrátiť k stretnutiu na Donovaloch, ktoré už bolo. Dávno. Veľmi dávno.

Liečim sa doma s chrípky a upratujem videoarchív. Prehŕňam sa VHS kazetami, triedim, čo treba prepísať do digitálnej podoby a čo pôjde na vyhodenie, DVDčka z popraskaných obalov dávam do nových puzdier, píšem na ne popisy a zrazu… z krabice sa mňa čumí nápis DONOVALY 2004. S nádejou ho odkladám nabok a pomaly dokončujem prácu.

Na druhý deň ráno, keď zdravá časť rodiny odíde do práce a do školy, zapínam počítač, vkladám DVD do mechaniky. Nič, prehrávač ho nechce načítať. Na druhý pokus sa to však podarí a disk vydá svoje poklady. 30-minútový záznam v DVD formáte. Ihneď ho kopírujem na pevný disk a spúšťam videostrižňu. Trochu upraviť zvuky, pomer strán a exportovať do nového súboru. Medzitým posielam správu dvom ľuďom, že som našiel, to, čo som veľmi dlho hľadal.

Kvalita záznamu zodpovedá veku (takmer 15 rokov), ale aj tak si myslím, že sa o tieto zábery treba podeliť. Prajem vám pekné sledovanie.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

6 reakcií na Jesenné stretnutie na Donovaloch

 1. Alan TT povedal:

  Super video. Priznávam sa, v 2004 som ešte ani len netušil, čo je to CB 🙂 :). Poklona všetkým stáliciam, čo to ťahajú do dnes.

 2. exp pohadka povedal:

  Perfektna praca. Filmovy atelier Partizanske =). Brzke uzdravenie prajeme aj my.

 3. Skipper povedal:

  Skore uzdravenie Martin!

 4. Marconi PE povedal:

  No len to by museli byť aj Donovaly

 5. števo zv povedal:

  Pripájam sa s Albbertovi….neskutočné….už je to 15 rokov….tíí ľudia….
  …..ach bože….a Števo Zvolen, také ucho !!!….normálna nostalgia…..ešte teraz sa neprestávam smiať !

  Nuž Marconi, mal by si byť chorý častejšie :-), aby si mohol robiť poriadky častejšie a nájsť ďalšie podobné “CB poklady” !

  Myslím, že nehovorím iba za seba…ak poviem Marconi, že chceme ďalší diel !!!

 6. Albbert Bystrica povedal:

  …moje CB zaciatky, neuveritelneeee 🙂 …dakujem Marconi, uzasneeee…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*