Novinka pre portejblistov

SCBR_logo_mTakmer tri roky sme čakali na naprogramovanie časti stránky, kde by cébečkári mohli zadávať svoje plánované portejblové vysielanie. Nedočkali sme sa.

Mnohí ste sa dožadovali podobnej funkcie, aká je na českolipskej stránke. Bohužiaľ, nenašiel sa programátor, ktorý by to spravil.

Preto som “využil” dovolenku a začal som sa hrabať v množstve modulov, ktoré niečo podobné robia. Skombinovaním niekoľkých sa mi podarilo vytvoriť aspoň jednoduchý spôsob, ktorým každý návštevník webu SCBR môže zadať svoj plánovaný výjazd na kopec. Spúšťame ho pre verejnosť, aby sme otestovali jeho funkčnosť.
Prosím vás, aby ste zadávali len tie portejble, ktoré ozaj absolvujete. Dáta zatiaľ nie je možné editovať.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR, SPL. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 reakcie na Novinka pre portejblistov

 1. Marián Strečno povedal:

  Na prvý šup – paráda!

 2. Ďakujem Andreas !
  problém bol nájsť moduly, ktoré navzájom spolupracujú a sú free. Okrem toho bol jeden veľký problém u mňa – väčšina modulov je v angličtine a ja po anglicky viem veľmi málo 🙁
  Ale už sa ozval jeden cébečkár, ktorý sa ponúkol, že pomôže s programovaním, takže by to mohlo mať aj lepší dizajn a viac funkcií.
  Dopočutia na pásme.

 3. Andreas povedal:

  Skvela robota. A dobre funguje. Ďakujem!
  Nechcem vedieť koľko času ti to bralo!
  Len, hmm, keby bolo vidno hneď na prvú stranu?
  Ale nie, super si to robil!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*