SPL 2022 November

SPL má za sebou predposledné novembrové kolo…

 

V novembri dorazilo do ligy iba 6 denníkov. Ďakujem, že tak na mňa myslíte, keď teraz nemám toľko voľného času. Však ani na kopec som nemal kedy a Mafia ani tentokrát denník neposlala. Takých však bolo viacero. Niektorí síce vysielali, ale už vyčerpali kótu nad 900m 4x v roku a tak denník rovnako neposlali. Veľké posuny v tabuľke už čakať nemožno. Prakticky je o všetkom podstatnom rozhodnuté, ale definitívne to budeme vedieť až o mesiac.

Poďme sa teda pozrieť bližšie na tých šiestich “statočných”, že ako sa im vlastne darilo.

6. miesto – obsadil Marian Michalková. Za polhodinu prevádzky z kóty Mozoľovci Marian ulovil 4 spojenia, za ktoré získal do tabuľky 230 bodov. ODX mal Milana Senicu /p Žalostiná 127km.

5. miesto – obsadila Exp. Dunaj. Z Kamzíku si priviezli domov 20 spojení, získali do tabuľky 1187 bodov a ODX mali Exp. Navara /p Skalka 148km.

4. miesto – obsadila Exp. Baťovan. Kóta Penhýbel im tentokrát darovala 22 spojení, čo im stačilo na zisk 1870 bodov. ODX bol Syky Boskovice /p Nová Roveň 178km.

3. miesto – obsadila Exp. Navara. Piňo Kraľovany zavítal skúsiť Skalku v Kremnických Vrchoch. Získal 28 spojení a 2825 bodov. ODX bol opäť Syky Boskovice /p Nová Roveň 190km.

2. miesto – obsadila Exp. Bažanti. Tí zavítali na Veľkú Javorinu a vydolovali z nej 66 spojení. Do tabuľky im pribudlo 3930 bodov a ODX bol Láďa Mohelnice 118km.

1. miesto – obsadil Milan Senica. Žalostiná tentokrát darovala Milanovi 80 spojení, za ktoré získal 6084 bodov a upevnil si vedenie v celkovej súťaži. ODX mal krásny Železný Dědek Litvínov /o Klíny 347km.

Viac denníkov v novembri na kontrolu nedorazilo. Výsledky sú na obvyklom mieste. Ďakujem za pozornosť.

73 Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR, SPL. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na SPL 2022 November

  1. Alan Trnava povedal:

    Jaaaaaj…furt není čas. Možno aspoň zajtra vybehnem nachvíľu na magnetku niekam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*