SPL 2023 Júl

Slovenská Portejblová Liga sa júlovým kolom prehupla do svojej druhej polovice…

 

Sú dovolenky a prázdninové obdobie zrejme zaúradovalo aj v SPL a na kontrolu tentokrát prišlo iba 7 denníkov. V tomto mesiaci takmer všetci súťažiaci využili na svoj denník termín konania Letného Polního Dne Českej Lípy. Nuž poďme sa teda pozrieť komu sa ako darilo.

7. miesto – obsadil Majo Bratislava. Majo zavítal na Devínsku Kobylu a za 4 spojenia pridáva do tabuľky 298 bodov. Najdlhšie spojenie smerovalo na Hurikána Trenčianske Mitice /p Panská Javorina 100km.

6. miesto – obsadil Marian Michalková. Marian súťažil v LPD z obľúbeného QTH Mozoľovci a za 10 spojení získava do tabuľky 946 bodov. ODX mal Exp. Križiaci /p Kukla 136km.

5. miesto – obsadila Exp. Svijany. Svijany síce súťažili aj v LPD, ale súťažný denník nakoniec poslali z výjazdu na Serafínov Grúň a týždeň neskôr. Tam sa im podarili síce iba 4 spojenia, ale z toho tri DXy odrazom. Celkovo to tabuľky pridávajú 2244 bodov. ODX zaletelo na Exp. Santiágo 1656km.

4. miesto – obsadila Exp. Križiaci. Roman Modra síce v LPD nesúťažil, ale z kóty Kukla pozbieral spolu 37 spojení. Do tabuľky pridáva 3102 bodov a ODX zapísal s Exp. Handra /p Městské Skály 182km.

3. miesto – obsadila Exp. Mafia. Števo a Cyro Zvolen súťažili v LPD zo Skalky a do SPL poslali 31 spojení. V tabuľke im pribudlo 3782 bodov a ODX bol parádny Exp. Rotunda /p Klínovec 470km.

2. miesto – obsadila Exp.Bažanti. Bažanti súťažili z Chmeľovej a darilo sa im celkom dobre. Za 46 spojení získali 5074 bodov. ODX mali Belgičana Barta Lebbeke 1021 km.

1. miesto – obsadil Milan Senica. Milan opäť robil počas LPD kontrolnú stanicu z Veľkej Javoriny, aj tak ale urobil v júli najviac spojení – 83 a získal za ne aj najviac bodov – 8018. ODX mal Fousáča Vinice Plzeň /p Klínovec 382km.

Z júla je to už všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa na spojenia s Vami už 12.augusta na Slovenskom CB Poľnom Dni. Príjemný zbytok prázdnin priatelia.

73

Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, SCBR, SPL. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*