SPL 2023 November

Slovenská Portejblová Liga pokračovala predposledným kolom v roku…

 

Zima sa už hlási o svoje žezlo. Niekde nám už aj nakydalo snehu, kopčeky sú posiate snehom a to sa podpísalo aj na počet novembrových účastníkov ligy. Inými slovami vyrazili iba stabilní súťažiaci. Do uzávierky kola dorazilo na kontrolu 6 denníkov.

6. miesto – obsadil Marian Michalková. Marian sa po mesačnej absencii vrátil na svoje obľúbené QTH Mozoľovci neďaleko jeho chalupy a v novembri trhol 5 spojení, za ktoré získal 317 bodov. ODX je už klasikou Milan Senica /p Žalostiná 127km, možno že majú obaja natiahnutý nejaký tajný podzemný vojenský telefón 🙂5. miesto – obsadila Exp. Svijany. Svijany tentokrát zastupoval Piňo Kraľovany a štartoval z Bumbálky. V jeho denníku je 28 spojení, za ktoré získal 1521 bodov. ODX mal na severnú Moravu Hery Šumperk /p Kamenec 128km.4. miesto – obsadil Laco Partizánske. Laco vyrazil na Penhýbel a priviezol si odtiaľ 19 spojení. Do tabuľky si pripisuje 1852 bodov a keďže Exp. Matej tento mesiac denník neposlala, tak sa Laco vracia späť na priebežné tretie miesto. ODX mal Krkonaše – Vláďu Tři Dvory /p Kozákov 326km.

3. miesto – obsadila Exp. Bažanti. Bažanti štartoval z starého známeho miesta Nad Oborou a tentokrát sa im podarilo 44 spojení. Do tabuľky si pripisujú 2815 bodov a upevnili si druhú priečku. ODX mali tiež Vláďu Tři Dvory /p Kozákov 267km.

2. miesto – obsadil Mates Brno. Mates zavítal na Veľkú Javorinu a za 54 spojení získal 3566 bodov, čo stačilo na druhé novembrové miesto.  ODX mal Quattra Šumperk 136km. Mates v tabuľke predbehol Gaba Vráble a je na 8.mieste. 1. miesto – obsadil Milan Senica. Milan vyrazil na obľúbenú Žalostinú, odkiaľ si tentokrát doniesol 59 spojení. Do tabuľky pridáva 5305 spojení a upevnil si prvú priečku, ktorú si už s pravdepodobnosťou hraničiacou k istote aj udrží. Milanov ODX bola Exp. Rotunda /p Klínovec 369km. Ak ste sa dočítali až sem, tak vám ďakujem za pozornosť, ale to je už z novembrového vyhodnotenia všetko. Gratulujem Iron Menom k spojeniam a držím všetkým palce pri decembrových výletoch. Výsledky sú na obvyklom mieste.

73

Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR, SPL. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*