Šťastné a Veselé Vianoce

Žijeme uponáhľanú dobu. Spoločnosť nás núti venovať sa hlavne práci, už menej času zostáva na rodinu a ešte menej na naše koníčky. Ale sú tu Vianoce, čas, kedy je možné aspoň na okamih vypnúť, venovať sa našim najbližším. Dovoľte teda, aby som vám zaželal v mene Slovenského CB rádioklubu šťastné a veselé Vianoce.

Tým z vás, ktorí ste celý rok aj poslúchali, želám veľa veľa darčekov a bohatého Ježiška. Ako taký malý vianočný darček ste od nás dúfam už všetci riadni členovia dostali nový CB report. Z toho mála, čo sme do toho čísla nazbierali, sme sa snažili urobiť ho zaujímavým. Veľká vďaka patrí Marconimu Partizánske, ktorý v extrémne krátkom čase číslo vyrobil a vytlačil. Redakcia CB reportu sa nám tentokrát rozrástla o troch pomocníkov, jedného aktívneho, druhého pasívneho a tretieho, sťa by fotografa. Inými slovami, aby ste CB report doma mali ešte pred Vianocami, tak som zapojil celú rodinu 🙂

Opäť mám pripomienku, aby ste si včas aktualizovali svoju adresu, kam vám máme časopis posielať. Opäť sa mi jeden CB report vrátil a keďže na Dana Žiar nemám email, zostane až do doručenia adresy bez časopisu. V ideálnom prípade mi Dano pošli email adresu a pošlem ti digi CB report.

Ešte raz šťastné a veselé Vianoce

73 Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na Šťastné a Veselé Vianoce

 1. Afro Trnava povedal:

  Števo ďakujeme za pekný článok.
  Želám tebe ale aj všetkým ostatným členom aj nečlenom SCBR pokojné sviatky a úspešný štart do nového roka.
  Dopočutia priatelia 73!

 2. Alan Trnava povedal:

  Príjemné Vianočné sviatky prežité v pokoji a v kruhu najbližších praje Alan Trnava.
  A dúfam sa počujeme počas ZCBZ.
  73!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*