Zimný CB závod 2014


Aj počas tohtoročných vianočných sviatkov nás čaká CB závod.

V rovnakom termíne ako vlani sa uskutoční posledný tohtoročný CB pretek – Zimný CB závod. Je to dôvod vyliezť na najbližší kopec za svojím QTH a popriať všetkým naokolo veľ zdravia a pohody v prichádzajúcom roku 2015. Ďalším dôvodom môže byť aj fakt, že od 25. decembra do 28. decembra bude v éteri česko-slovenská expedícia z Vysokej Hole (JO80OB, 1464m).

Denníky zo súťaže je, samozrejme, možné započítať aj do Slovenskej portejblovej ligy a Českej CB ligy. Kompletné propozície sú na stránke SCBR. Tak čo, pridáte sa?

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na Zimný CB závod 2014

  1. Rio povedal:

    Ahojte.
    Dufam, ze sa vam darilo lepsie ako mne v Martine, lebo aj napriek QSO s DX stanicami ziadne sutazne spojenie. Skusal som vyzvy, skusal skenovat, pocuvat a nic… Takze dalsia sanca bude v lete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*