a ideme opäť – RAPS 2019

Dámy a páni, rok uplynul ako voda, mnoho sa zmenilo a zmenil sa aj RAPS. Máme trochu zmenenú trasu, máme viac prestávok a máme viac času na Vás.

Nemusíme sa tak ponáhľať ako minulý rok, načasovali sme si prestávky a dobu jazdy takým spôsobom, aby sme sa s Vami mohli na pásmach dlhšie porozprávať , ale hlavne aby sme mohli počas prestávok s Vami viac debatovať a nemuseli sme stále sledovať hodinky. Tešíme sa na veľa spojení aj na veľa osobných stretnutí. Stále sme optimisti a veríme že v mestách, ktoré uplynulý rok mlčali zachytíme pozitívne relácie a objavíme stopy života.

Pripravili sme pre Vás , kto máte záujem sledovať náš-váš RAPS podrobne, on-line aplikáciu na ktorej budete môcť sledovať fotky, komentáre a videá, ktoré Vám tam vložíme priamo z cesty, alebo prestávok z osobných stretnutí. Takto budete môcť s nami prežívať RAPS čo najautentickejšie v reálnom čase.

Aplikáciu VIBER si stiahnete z Google play alebo do vyhľadávača zadajte VIBER.com . Následne si VIBER nainštalujte. Po nainštalovaní vyhľadajte v kontaktoch – ALL RADIO SVK. Po prihlásení do tohto kontaktu budete môcť byť s nami on-line.

Ak to nepôjde, tak si do svojho telefonu vložte nový kontakt 0903260186 s názvom ALL RADIO SVK , pri ktorom sa vám objaví ikona telefónu a tento kontakt môžete cez nastavenie a príkaz add vložiť do VIBERu

Veríme, že RAPS 2019 bude ešte úspešnejší a zaujímavejší ako bol predchádzajúci, máme možnosť improvizácie a ak to bude len trochu možné, navštívime aj Vaše QTH ak nás tam pozvete. A ešte záverečná informácia- ak budete mať záujem o zaslanie potvrdenia o spojení z RAPSu, prípadne o potvrdení účastníka RAPSu, píšte na vladodubnica2017@outlook.sk a dostanete to mejlom. Informácie budú zverejnené aj na OCBR.sk a na SCBR.sk.

Demonn 2019-07-10

MAPA DCA_VRANOV nT s popisom [PDF]
MAPA_VRANOV nT_DCA s popisom [PDF]
Radenie vozidiel a počet ľudí [PDF]
Trasa km_čas TABULKA [PDF]

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

6 reakcií na a ideme opäť – RAPS 2019

 1. Snikers SK-701 povedal:

  Neake fotky budu priebezne pridavane aj na instagram ocbr.sk

 2. Alan Trnava povedal:

  29.8 je sviatok, takže by som teoreticky nemal byť v práci. Budem počúvať a rád prídem aj na parkovisko k Tescu. Tam bude cez sviatok určite dosť miesta. Minulý rok mi to nevyšlo tak tentokrát dúfam do počutia a do videnia! 😉

 3. Jaroslav povedal:

  Stretneme sa vo Zvolene už sa teším VK3

 4. Vlado Voroš povedal:

  Janko super, ďakujeme za info, urobím zmenu do itinerára prestávka bude pri Kauflande v Podunajských Biskupiciach. Samozrejme vysielať budeme počas príjazdu aj odjazdu , teda kto nás bude chcieť počuť, určite nás uloví. Pôvodne som zvažoval trasu viesť cez Raču a zavysielať z kopčeka nad Račou, ale potom by sme museli ísť cez centrum a tomu som sa chcel vyhnúť. Tak dopočutia, a možno aj dovidenia.

 5. Jano povedal:

  Pozeral som rozpis. Bývam neďaleko Tesco expres v Bratislave na Bieloruskej, nemajú tam vlastné parkovisko, je tam iba bežné sídliskové parkovisko, vždy obsadené, tam 5 áut blízko seba nezaparkujete. Navyše je to uzavreté panelákmi, ak budete dávať výzvy tak sa ďaleko nedovoláte. Odporúčam radšej parkovisko Kaufland Podunajské Biskupice, tam je to široko otvorené.
  Dávam si pripomienku do kalendára, ak nebudem mať iné povinnosti tak prídem morálne podporiť.

 6. Jano Žiar povedal:

  Super.
  Už teraz sa teším že Vas budem pocut a možno aj prídem do ZV.
  Mate to super naplanované . Držím Palce
  Jano Žiar

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*