CB POĽNÝ DEŇ

V polovici augusta sa uskutoční ďalší ročník najstaršej CB súťaže na Slovensku – CB poľný deň. Všetky ďalšie informácie nájdete na tejto stránke.

EDIT 12.8.2016
Neuveriteľné! Už 31 tímov a jednotlivcov vyrazí počas víkendového CBPD na slovenské kopce.
Zoznam a mapka avizovaných štartov.

EDIT 11.8.2016
Zdá sa, že sme vyprovokovali k účasti v CB poľnom dni veľa cébečkárov. Do tejto chvíle je v “štartovacej listine ” zapísaných 29 tímov alebo jednotlivcov. Upozorňujeme, že vôbec nie je nutné niekam sa prihlasovať, stačí nájsť vhodnú kótu, alebo aspoň kopu hliny na záhrade, v sobotu sa ozvať v éteri a nakoniec poslať denník.

Samozrejme, že v éteri očakávame čo najviac staníc z domácich QTH, aby vôbec bolo s kým robiť spojenia.

Tešíme sa na všetkých!

EDIT 9.8.2016
Vyzerá to na rekordnú účasť – už máme 26 zapísaných riadkov medzi ohlásenými účastníkmi. Niektorí síce ešte nevedia, odkiaľ budú vysielať, ich účasť je však takmer istá. pridá sa ešte niekto?

EDIT 7.8.2016
Do posledného týždňa pred jubilejným 20. ročníkom vstupujeme s dvadsiatkou ohlásených súťažiacich. Dnes sa pridala exp. Heloukošice. Bude teda s kým robiť spojenia.

EDIT 5.8.2016
Zoznam účastníkov sa pomaly rozrastá. Spolu s českým účastníkom Matesom Frýdek Místek, ktorý bude vysielať zo Slovenska a slovenskou exp. APOLLO je plánovaných už 19 obsadených kót.

EDIT 2.8.2016
S blížiacim sa termínom prichádzajú ďalšie avíza. Dnes:
– exp. Tiger
– exp. Trnaváci

EDIT 1.8.2016
Dnes svoj štart v CBPD pohlásila aj banskobystrická expedícia Narkobarón.

EDIT 28.7.2016
Kóta Inovec neostala dlho voľná, po tom, ako ju uvoľnila exp. Baťovan, ju plánuje využiť exp. Sírius. Okrem nich svoju účasť v CBPD ohlásil aj Peter Urmince.

EDIT 27.7.2016
17 dní pred štartom a spolu už máme 12 ohlásených súťažiacich. Dnes pribudli :
– exp. Plešivá
– exp. Beatrix
– exp. Ondrej.

EDIT 19.7.2016
Necelý mesiac pred súťažou ohlásilo svoju účasť 6 portejblistov. S blížiacim sa termínom sa ohlásia určite ďalší. Do súťaže nie je potrebné sa prihlasovať, svoje avízo o účasti však môžte pridať na tejto stránke.

 

 

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na CB POĽNÝ DEŇ

  1. Števo Zvolen povedal:

    To je myslím všetkým jasné …. :-)))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*