ONLINE Košické stretnutie priateľov rádiových vĺn

Strašidlo Košice nás informuje o novej aktivite na východe Slovenska…

 

 

Košické stretnutie priateľov rádiových vĺn

aj v roku 2021

BUDE

termín 20.3.2021 o 10:00h

ON-LINE

Sledujte Večerný pokec na Téčku denne o 20:00 na prevádzači  OM0OVT.

S príspevkami, prípadne  bodmi do programu  sa čím  skôr prihláste na adrese om8bu@omradio.sk

Registrácia účastníkov sa začne  po zverejnení programu  tri dni pred akciou.

Na informáciu promptne zareagoval Vangelis Medzev. Ponúkol nám útočisko na svojom servri a dokonca aj napísal pár jednoduchých stránok s informáciami.  O pár  minút už  visela na adrese ham.stehlo.sk prvá verzia stránky, na ktorú priebežne dopisuje aktuálne informácie o pripravovanom stretnutí.

Okrem toho sa po večeroch stretávame na webexe a učíme sa v tom prostredí fungovať. Skúšali sme ako a z čoho sa pripojiť,  ako si nastaviť zvuk, ako sa zúčastniť krízu, ako online spustiť prezentáciu alebo krátke video.

Všetko podstatné zhromažďuje na stránke, ktorá sa priebežne aktualizuje. Nájdete na nej linku na vstup do miestnosti, linku na kvíz, ale aj iné informácie k stretnutiu.

Hoci stretnutie má mať v prvom rade socializačný charakter, doteraz ohlásené body programu sa týkajú  informácií ale aj noviniek z oblasti vysielania na občianskom aj PMR pásme, samozrejme aj na pásmach amatérskych. Okrem pripravovaných akcií na nasledujúce leto nás  čaká aj zábavný kvíz o cenu a prezentácie o digitálnych “chatovacích” módoch cez rádio aj bez internetu,  o prevádzke cez geostacionarny satelit a aj niečo viac.

Teším  sa, že sa aj v tejto neveselej dobe videné môcť nielen počuť ale aj vidieť.

Strašidlo Košice 

PS: Kto má chuť si komunikáciu cez webex skúsiť, môže sa k nám pridať každý večer po 20:15. Linka na vstup do miestnosti visí na stránke pod záložku WEBEX.

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*