#2 Slovenský CB rádioklub informuje

Niekoľko malých noviniek, čo nového v klube…

 

 

Dnes toho nebude veľa, ale predsa sa len niečo našlo.

1. Za prísnych pandemických opatrení boli 16. februára 2021 odovzdané Janovi Nové Zámky SK-628 ceny za druhé miesto v CB Poľnom Dni 2020. Jano sa totiž v septembri nemohol osobne zúčastniť vyhodnotenia na CB stretnutí Donovaly 2020. Keďže ceny boli odvtedy u mňa a Jano mal cestu cez Zvolen, spojili sme príjemné s užitočným. Jano, ešte raz gratulujeme.

Jano_NZ

2. Ako Ste boli informovaní v starších článkoch Zimný CB Závod 2021 sa nekonal vzhľadom na vtedajší zákaz vychádzania a cestovania mimo vlastný okres. Vzhľadom na pomalé zlepšovanie pandemickej situácie a tiež vzhľadom na fakt, že zima už pominula, uvažujem, že súťaž zorganizujem niekedy v apríli pod názvom Jarný CB Závod. S tými istými podmienkami a zmení sa len termín konania súťaže. Ďalšie roky sa opäť vrátime k zimnému termínu. Prípadný nový termín bude na webe SCBR včas zverejnený.

3. Vzhľadom na odklad termínu Zimného CB Závodu sa posunul aj termín expedície prvé čísla CB reportu. Časopis teda uzrie svetlo sveta niekedy po Jarnom CB závode, aby v časopise bolo z čoho čerpať.

4. Dnes poslednou správou bude info pre členov SCBR, ktorím v najbližšej dobe uplynie platnosť členstva a mali by si čo najskôr uhradiť členské. Sú to: Aďo Šaľa, Jaro Moldava nad Bodvou, Stano Košice a Miro Banská Bystrica.

5. Naďalej je spustené prihlasovanie do súťaže Éter Bez Hraníc 2021. Najrýchlejšie prihlášku vybavíte na tomto odkaze. K dnešnému dňu je do súťaže prihlásených 36 tímov z SR a ČR. Šťastnú ruku pri výbere kopca.

6. Do udalostí na web stánku boli pridané jarný a letný termín konania sa súťaže Čtvero ročních období. Premiérové kolo je už tento víkend. Kto teda môžete, hurá na svoj najbližší kopček.

Až sa niečo opäť nakopí, rád Vás budem informovať.

73 Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na #2 Slovenský CB rádioklub informuje

  1. Pozerám, že bod č.6 ste si vzali mnohí pekne k srdcu, budem striehnuť na Váš signál z menšieho kopčeka v okrese Brno-venkov (kóta 452m nr Neslovice, JN89ED), ktorý na moju radosť na obdobie pandémie spojili s okresom Brno-město. Inak by som musel vysielať zo Špilberku. Pôjdem na bicykli, takže “obrnenec” :-).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*