Pozvánka na Tri Chotáre

Po minuloročnej vydarenej akcii na chate Tri Chotáre sme sa rozhodli túto akciu zopakovať a pozvať aj ostatných CB-čkárov, ktorí by radi zavítali do nášho regiónu.

Tento rok sme dospeli k tomu, že dva dni na takúto akciu je málo a preto sme sa rozhodli ju o jeden deň predĺžiť. Naplánovali sme ju teda na 18.-19.-20.10.2019. Príchod na miesto je naplánovaný na 12:00. Túto akciu by som nerád nazýval stretnutím, lebo sa tu nebudú konať veci ako na CB stretnutiach. Čiže nebude nijaký program, vyhlasovanie súťaží, tombola a podobne. Proste len taká chatovačka a vysielanie z Troch Chotárov. Každý si prinesie, čo uzná za vhodné. Chata je vybavená kuchyňou, veľkou terasou s grilom a veľkou spoločenskou izbou. Chystáme sa navariť guláš a určite aj nejaké iné špeciality, avšak každý si môže priniesť, čo chce. Čo sa týka spania je tu viac izieb s posteľami, ale kapacita je obmedzená na nejakých +/- 30 osôb a preto by som chcel každého poprosiť aby čím skôr napísal a potvrdil svoju účasť. (Zanechal komentár k príspevku, kde bude volačka alebo mi napísal na e-mail.) Cena osoba/noc vychádza nejakých 10€. Vysielanie je na každom, miesta na stavanie antén je neúrekom, takže každý si môže priniesť aparatúru akú len chce. Chata sa nachádza neďaleko obce Turíčky, odkiaľ sem vedia ja cesta. Chcem však upozorniť všetkých, ktorí pôjdu od Zvolena, aby z hlavnej cesty neodbočovali v Lovinobani, lebo sa dostane na “najlepšiu cestu v okrese“ (tzv. tankodrom). Odbočiť treba až pred motorestom Halier (benzínka Shell).

Na fotke je to hádam pekne vidieť, kade vedie cesta. Pri potvrdení väčšej účasti si dáme námahu a cestu označíme stužkami. Určite tiež budeme naladení na kanáli 3 alebo 4 a budeme dávať inštrukcie. Prípadne sa môžeme dohodnúť, stretnúť sa niekde a pôjdeme spolu (upresní sa neskôr).

Tak si to zhrňme, všetci ste pozvaní, ale je potrebné nám dať dopredu vedieť, kto príde a kto bude chcieť ostať aj spať. Ak niekto chce prísť iba pozrieť, rovnako je srdečne vítaný. Pre podbrobnejšie informácie mi napíšte e-mail na OM7AES@gmail.com

Adresa: Chata Tri Chotáre, 985 22 Cinobaňa

Súradnice : 48.5040658N, 19.6366739E

https://www.facebook.com/chatatrichotare

73 Róbert Fiľakovo SK-790

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 reakcie na Pozvánka na Tri Chotáre

 1. Jano povedal:

  super uz sa tesim

 2. Ľuboš povedal:

  Panstvo…..chata sa blíži….
  Zatiaľ potvrdilo účasť staré osadenstvo z minulého roka + nejaký nový Ľuboš a Janka Miloslavov……
  Kto sa ešte pridá…?
  Počasie by malo byť babioletove….a to nám hraje do fajngulašu….
  Tak poďme….pridavajte sa…

 3. Janka a luboš miloslavov povedal:

  Za seba a aj za Ľuboša môžem napísať že ideme na milion percent stretnú sa tam super ľudia ktorý su skvelí… to bude zábavy ako na Bratkovici

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*