Stretnutie na Machnáči

DSC_0132

Tento rok na Remate padol zaujímavý nápad – čo takto zorganizovať stretnutie niekde na kopci?

SCBR_logo_m

Po pár sekundách bol vybraný osvedčený kopec Machnáč,  na ktorom sa konalo takéto stretnutie pred dvomi rokmi – a musím konštatovať, veľmi vydarené stretnutie. Slovo dalo slovo a začalo sa vybavovať oficiálne povolenie na pobyt na Machnáči. Po pár dňoch prišlo kladné schválenie našej požiadavky.

Takže týmto by sme Vás chceli pozvať dňa 25. 6. 2016 na stretnutie všetkých priaznivcov rádiových vĺn na kopec Machnáč (JN88WW), kde sa spoznáme osobne, lebo väčšinou sa poznáme len po hlase z našich rádiostaníc. Akcia začína v sobotu ráno a končila by podla nálady možno až v nedeľu. Bude tu priestor na osobné debaty, merania antén, alebo ak by ma niekto záujem, môže si postaviť anténu a spraviť si malé expedičné vysielanie.

Čo sa týka občerstvenia, každý nech si hodí do batohu niečo pod zub, večer sa bude určite grilovať a samozrejme netreba zabudnúť na pitný režim. Tak čo, priatelia, pozdáva sa vám tento plán? Keď áno, tak sa na Vás budeme tešiť.

Boris Trnava
cestar2@centrum.sk


Ospravedlňujeme sa, ale v súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne ankety.


Fotogaléria z Merania antén na Machnáči v r. 2014

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

4 reakcie na Stretnutie na Machnáči

 1. Palo BA povedal:

  vyzera to tak, že by mi to mohlo vyjsť , 🙂

 2. Strasidlo Kosice povedal:

  Dobry napad, rad sa opat zucastnim

 3. Jano Istebné povedal:

  Práve vtedy mám cykloakciu, ale ak to bude len trošku možné nažhavím anténu a pokúsim sa aspon o spojenie.

 4. Mailo Dubnica povedal:

  Prídem, teším sa 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*