Súťaž – súťaž – súťaž

Pošli fotografiu súvisiacu s Tvojou účasťou v EBH 2018 a vyhraj!

Redakcia CB REPORTu vyhlasuje súťaž pre všetkých účastníkov Éteru Bez hraníc 2018. Či budeš vysielať ako súťažiaci alebo nesúťažiaci, či budeš doma alebo na portejbli, či odvysielaš 12 hodín, alebo len pár minút, všetko jedno. Urob fotografiu svojho CB zariadenia, seba, partie, výhľadu z kopca alebo okna a pošli nám ju mailom. Odborná CB komisia fotografie posúdi a najlepšiu vyberie na obálku najbližšieho čísla CB REPORTu. Ostatné fotografie budú zverejnené v galérii na stránke SCBR a Facebook-u.

Kritériá:
Plná kvalita
… posielaj fotografie v čo najväčšom rozlíšení (ideálne vo formáte RAW, nie je to však podmienkou.)

Orientácia na výšku (portrétna fotografia)
… aby pasovala na úvodnú stránku CB REPORTu a nemuseli by sme orezávať “ležatú” fotku

Plnofarebná fotografia
… už niekoľko rokov tlačíme CB REPORT farebne, tak čiernobiela fotka sa na obálku nehodí…

Popis fotografie
autor fotky, miesto fotografovania, prípadne prilož aj nejakú (humornú / kurióznu / zaujímavú) poznámku, ako fotka vznikla.

Jeden autor môže poslať neobmedzene veľa fotografií.  Termín doručenia fotografií je 3. jún 2018 (23:59:59 – platí čas nášho servera) e-mailom na scbr@scbr.sk

Víťaz získa poukážku na nákup tovaru v cene 25 € v spoločnosti C.B.ONE Handlová.

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*