Meranie antén #3

Tretie pokračovanie neformálneho stretnutia, ktoré bude zamerané (nielen) na meranie antén, organizujú Boris Trnava a Miro Hlohovec.

Milí priatelia cébečkári (… a všetci ostatní, rovnako trafení anténou)!

Pozývame touto cestou všetkých priaznivcov rádiových vĺn na už tretie „meranie antén“ ktoré sa uskutoční 4. a 5. júla 2018 (streda – štvrtok/štátny sviatok) na horskej chate Vyškovec (CZ), v lokátore JN88WW. Pre lepšiu orientáciu – zhruba 1 km od chaty je kóta Mikulčin vrch).

klikni pre zväčšenie

Klikni pre zväčšenie

Toto stretnutie nebude mať žiadny program, ani nebude nikým riadené. To znamená, že každý si tam môže nájsť to, čo mu vyhovuje. Podľa skúseností z minulých dvoch ročníkov, ktoré sa konali na Machnáči, pôjde skôr o osobné stretnutie ľudí, ako o samotné meranie antén. Kto bude mať chuť grilovať, môže vonku vedľa chaty, kto bude mať chuť dodržiavať pitný režim, môže v chate alebo z vlastných zásob, kto tam bude chcieť prespať, môže pekne vonku pod širákom alebo treba si rezervovať izbu u pani chatárky (kontakty na konci článku). Chata a personál sú nám k dispozícii a tešia sa na nás. Ostáva nám len dúfať ,že aj počasie bude tiež také kempingové. Určite však príde reč aj na techniku a antény.

 

Začiatok, resp. príchod na miesto stretnutia nieje presne daný, ale pravdepodobne stredu navečer cca 19 00 h !

Horská chata Vyškovec – http://www.chatavyskovec.cz/ alebo  na Facebooku

73
Boris Trnava (SK-777) a Miro Hlohovec (SK-745)

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na Meranie antén #3

  1. Alan Trnava povedal:

    Alan Trnava aj s podpornou posádkou sa zúčastnia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*