Svätojánske portejblovanie – pozvánka

Oblastný CB rádioklub  stredné považie Vás pozýva na 1. ročník svätojánskeho portejblovania z lokality Machnáč (lokátor JN88WW) pri obci Kykula nad  Drietomou.

 

Vysielať sa bude na pásme CB, PMR a v prípade záujmu aj v pásme 2mKV. Začiatok je naplánovaný na sobotu 23. júna 2018 o 19:00 h koniec v nedeľu 24. júna 2018 ráno o 7. hodine.

Počas nultého ročníka nás o polnoci navštívila bosorka na metle, a máme prísľub, že v  tomto roku opäť priletí. Tentokrát už nie na metle, ale údajne na vysokovýkonnom vysávači (predpokladám, že to bude NIMBUS 3000, nakoľko je to novinka a je najvýkonnejší), no necháme sa prekvapiť a samozrejme Vás budeme informovať.

Po minuloročnom nultom ročníku, o ktorom si môžete prečítať článok na našej webstránke, pokračujeme tento rok 1. ročníkom. Predpokladám, že bude taktiež úspešný ako nultý ročník.

V prípade, že bude prvý ročník úspešný, sme pevne rozhodnutí vypustiť v 2. ročníku „Svätojánsku mušku“ na cestu po Slovensku a možno si zaletí aj do českých zemí… to ukáže až budúci rok. Bolo by nesmierne fajn, keby sa muška preletela  na 27 MHz, ale aj na 70 cm pásme (PMR).  Podrobné podklady a propozície budú vydané na budúci rok (2019). Určite niekto z Vás príde s nejakým skvelým nápadom, upozorneniím alebo postrehom, neváhajte teda a píšte na vladodubnica@outlook.sk budem pozorne čítať.

Tešíme sa na Vašu účasť, príďte v hojnom počte, na Machnáči je miesta  dosť a je to kopec, na ktorom je kopec srandy, alebo teda aspoň doteraz bolo.

Vlado “Démon” Dubnica
SK-588

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na Svätojánske portejblovanie – pozvánka

  1. DEMONN povedal:

    no strašidlo by bolo fajn, zapadlo by do konceptu,

  2. Bubu povedal:

    Možno príde aj Strašidlo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*