Vyhodnotenie MDD závodu

Horúčava a dusno. To boli hlavní sprievodcovia detských operátorov, ktorí v sobotu 19. júna chytili do rúk mikrofóny vysielačiek, aby sa zapojili do CB závodu s označením MDD

Do uzávierky dorazilo do mailovej schránky 9 denníkov, všetky zo západného Slovenska. Je to škoda, pretože vieme, že aj na strednom Slovensku pracovali detskí operátori. Možno ich starší CB tútori nestihli denník prepísať alebo odoslať. Najobjemnejší mail dorazil z Bratislavy. Ľuboš Miloslavov spravil medzi svojimi známymi veľkú osvetu a v sobotu sa pri jeho vysielačke postavenej na Kamzíku vystriedalo až 5 detí. Ľubošovi patrí veľké poďakovanie za propagáciu nášho koníčka a aktívnu pomoc deťom. Snáď sa ich hlasy objavia na pásme aj pri iných príležitostiach.

Určite všetkých zaujímajú výsledky, aj keď o tie v tejto súťaži až tak nešlo. 9 denníkov som skontroloval veľmi rýchlo a z nich vyšlo nasledovné poradie.

# volačka a QTH portejbl lokátor QSO body
1. Marek Modra Kukla JN88PJ 25 92
2. Klokan Ilava Vršatské Podhradie JN99BB 26 62
3. Lucia Ilava Kykula JN88WW 13 31
4.-5. Maka Lozorno Kamzík JN88NE 8 17
4.-5. Mrvo Bratislava Kramáre Kamzík JN88NE 8 17
6. Matias Žilina Teplička n. Váhom JN99JF 6 15
7.-8. Fifo Bratislava Kamzík JN88NE 4 13
7.-8. Hobit Lozorno Kamzík JN88NE 4 13
9. Osky Bratislava Kamzík JN88NE 3 12

Blahoželáme víťazom, ale tlieskame aj všetkým ostatným účastníkom. Keďže najbližšie stretnutie bude až v septembri na Donovaloch, ceny a odmeny budeme posielať poštou.

73 a opäť dopočutia!

Marconi Partizánske
SK-424

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na Vyhodnotenie MDD závodu

  1. Luboš Miloslavov povedal:

    Nemôžem v tom zostať iba ja sám, poďakovanie za zorganizovanie tejto skvelej akcie patrí aj PIFI Bratislava a samozrejme aj rodičom detí , ktoré sa zúčastnili vysielania.
    Už teraz sa tešíme možno na ďaľší ročník MDD závodu.
    PS: Ak sa zadarí a čas dovolí, hádam skúsim aj nejaký článoček zbúchat a foto dodať.
    73

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*