Stolový CB kalendár 2022

Ako sme na začiatku roka sľúbili, finišujeme s prípravami prvého stolového CB kalendára SCBR. Počas roka viacerí z vás poslali pekné fotografie z CB súťaží a teraz sa pripravuje kalendár do tlače.

Pre každého platiaceho člena SCBR bude vytlačený jeden kus zdarma. Tieto nie je nutné objednávať, budú doručené automaticky.

Žiadame však členov SCBR, ktorí zmenili adresu trvalého pobytu v porovnaní s tou, ktorú kedysi uviedli v prihláške, aby kontaktovali prezídium SCBR a odkonzultovali prípadné zmeny. 

Ak si chce člen SCBR objednať ďalší kus (kusy) nie je problém, za ten si však už zaplatí plnú sumu 5 eur. Nečlenovia SCBR si kalendár môžu takisto objednať a zaplatiť zaň rovnakú sumu.

Vaše objednávky prijímame do 20. novembra 2021. Po vyplnení objednávkového formulára vám príde mail s údajmi o platbe. Po zaevidovaní vašej platby budete zaradení k ostatným objednávateľom a kalendár bude zadaný do výroby. Jeho doručenie predpokladáme v prvej polovici decembra.


Chcete si kalendár ešte objednať?
Môžete tak spraviť tu:

CB kalendár 2022

 

 

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

6 reakcií na Stolový CB kalendár 2022

 1. Apache Znojmo povedal:

  Ahoj…..
  — na žiadosť autora komentár zmazaný —

 2. KasoZA povedal:

  99% fotiek exp. Marco Polo je od Miša Žilina. Myslím, že čo to sa na verejnosť ešte dostane.

 3. Marconi PE povedal:

  Ahojte, komentátori 🙂
  ďakujem za vaše slová pochvaly, človek je rád, keď sa vám výsledok jeho snaženia páči. Prvá myšlienka zostaviť takýto stolový kalendár prišla koncom roka 2020, kedy som dostal prvý kalendár CB klubu Česká Lípa. V januári 2021 sme na webe zverejnili prosbu, aby cébečkári zasielali pekné a hlavne kvalitné fotky. Prišlo ich niekoľko, no viaceré prišli cez Facebook, alebo WhattsApp, ktoré však znížili kvalitu natoľko, že ich nebolo možné použiť. Siahol som aj do fotoarchívov z rokov 2019 a starších. Veľmi s kalendárom pomohol Kaso Žilina, ktorý poslal niekoľko desiatok fotiek z portejblov exp. Marco Polo a bol nápomocný aj pri výbere titulnej fotky kalendára. Bez neho by kalendár asi nevznikol.
  Fotosúťaž som vyhlasovať nechcel, súťaž treba vyhodnotiť a víťazov odmeniť. Na to nemám čas, aj tak som niektoré iné CB súťaže tento rok odflákol.

  Keď som kalendáre vkladal do obálok veľmi som sa obával situácie, ktorú opísal Alan TT, mnohí máme malé schránky. Riešenia sú dve: spravíme budúci rok menší kalendár, alebo si zabezpečíme väčšie schránky 🙂

  Pri výbere fotiek som si uvedomil jednu vec: na fotkách vidíme hlavne antény. Čím tématicky vhodným by ste spestrili kalendár?

 4. Alan Trnava povedal:

  Vďaka za kalendár! Tiež oceňujem dvojtýždňový formát a pekné fotky. Dúfam, že sa mi podarí v novej sezóne spraviť peknú fotku do kalendára vhodnú ;).
  Ak tu čítajú poštoví doručovatelia, tak mám prosbu. Prosím nesnažte sa “narvať” A4 zásielku (kalendár) za každú cenu do A5 schránky… Keď som to videl, čo mám v schránke skoro ma…
  Ale ešte som kalendár zachránil a povyrovnával :).
  73

 5. Marian Michalková povedal:

  Veľké poďakovanie Martinovi za nápad a realizáciu kalendára. Krásne fotografie z portejblov, dvojtýždňový prehľad a avízo na CB závody.
  Vďaka.

 6. Skipper Kittsee povedal:

  O slovenskom kalendáre nebolo vopred veľa počut.
  Oproti českom kalendáre, kde prebiehala minuli rok fotosúťaž, moje očakávanie preto neboli až take veľké. Musim teda povedat, kalendár SCBR prekonal moje očakávanie.
  Pri slovenskom kalendári je cítiť, že niekomu na to záleží! Tam veľmi dobre fotky vybrali.
  Veľmi pekná práca
  Kalendár mi bude skrášľovať pracovisko na cely rok, ďakujem!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*